Avene Trixera aşırı kuru ve atopik ciltler için ideal cilt bakım serisidir. Atopik ve problemli ciltler için rahatlatıcı yoğun bakım ürünlerini bünyesinde barındırır. Atopikten kaynaklı pullanma, tahriş ve gerginlik hissini yatıştıran ürünlere sahiptir. Kuruluğun sebep olduğu reaksiyonlara karşı korur. Yüksek toleransa sahip yapısı ile hassas ciltlerin kullanımına uygundur. Bazı ürünleri çocuk ve bebekler içinde uygundur. Cildin ihtiyacı nemi sağlayarak çevresel etkilere kaşrı korur ve rahatlatır. Cildin nem kaybını karşılayarak cildi güçlendirir. Cilt temizleyici ürünleri ciltte biriken kiri ve yağı ciltten arındırarak ferahlık sunar. Hasara neden olmadan cildi temizler ve günlük bakımını yapar.
Kuru ve Atopik Ciltler için Rahatlatıcı Yoğun Bakım Kremi
55,20 TLKDV Dahil
69,00 TL KDV Dahil
Avene Atopik Ciltler için Temizleme Jeli
55,20 TLKDV Dahil
69,00 TL KDV Dahil
Ciltte aşırı kuruluğun neden olduğu tahriş, pullanma ve gerginlik hissi gibi etkilere karşı nemlendirici bakın kremi ve temizleme jelinden oluşan ikili set
97,60 TLKDV Dahil
122,00 TL KDV Dahil
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.