5,0 (0)
Ürün Kodu : 6584
Barkod : 5425012840423

Auriga Flavo C Forte Serum %15 15 ml Kırışıklık ve Lekeler İçin Yoğun Serum

Marka
459,00 TL %13
400,00 TL 

Auriga Flavo C Forte Serum %15 15 ml


Auriga Kırışıklık ve Lekeler İçin Yoğun Serum
Anti Aging Etkili Yüz, Boyun ve Ellerdeki Kırışıklıkların Önlenmesine ve Kahverengi Lekelerin Oluşmamasına Yardımcı Bakım Serumu
 

Auriga Flavo-C Forte, Vitamin C ve Ginkgo Biloba'nın anti oksidan gücünü maksimum düzeyde kullanmak üzere özel olarak üretilmiştir.
 
Cilde nüfuz edebilecek ve cildin yapısını düzenlemede yardımcı olacak tek C vitamini formu L-askorbik asittir. Auriga Flavo-C-Forte Serumunda kullandığımız formda yalnızca budur. Hücre zarına ulaşmak için cilde mükemmel şekilde nüfuz eder ve foto-protektif özelliklere sahiptir.
 
L-askorbik asit hücrelerinin çimentosu olarak bilinen kolajendeki üçlü helozonun oluşumu ve sentezi üzerine etki eder, böylece cildin esnekliğini sağlamada yardımcı olur. L-askorbik asidin stimule edici özellikleri, cilt üzerinde tonik bir etki gösterecek olan kolajen ve elastin liflerinde yenilenme yaratır.
Güneşe yıllar boyu aşırı maruz kalmış hücresel fonksiyonları yeniden canlandırma yeteneğine sahiptir. Aynı zamanda cildin görünümünü harmonize eder.
 
Flavo-C Forte Serumunun genç kadınlarda kullanımı, kolajen ve elastin bütünlüğünü koruyarak anti-ageing etki sağlamaya yardımcıdır.
Kırışıklıkların oluşma sürecini yavaşlamasına yardımcıdır. (Kırışıklıklar, kolajen üretimi azalıp cilt elastikiyet kaybettiğinde meydana gelir).
 
Ambalaj ve Önerilen Kullanım Yerleri
 
Flavo-C Forte Serum 15 ml - Damlalıklı Şişe : ciltte yaşlanmaya karşı koruma ve foto-koruma.
 
Cilt yaşlanması, yüzde küçük çizgiler ve kırışıklıklar, ciltte güneşten kaynaklanan hasarlar, yorgun ve cansız ciltler için önerilir.

BENZER ÜRÜNLER

POPÜLER ÜRÜNLER