5,0 (0)
Ürün Kodu : 6580
Barkod : 5425012840300

Auriga Flavo C Cream 30 ml Nemlendirici Krem

Marka

  Tükendi!  

 

Auriga Flavo C Krem 30 ml

 

Auriga Flavo-C Krem Serum için tamamlayıcı olarak hem normal hem de kuru ciltler üzerinde kullanılabilecek nemlendirici kremdir. Serumun içinde bulunan serbest C vitaminin kırışıklıklara karşı güçlü etkisi, hem gece hem de gün içinde kullanılabilen yüksek performanslı nemlendirici bir kompleks ile tamamlanır. Cildin yaşamsal nemini yeniden sağlarken Flavo-C Krem cildin doğal koruyucu özelliğini güçlendirir. İlk birkaç uygulamadan itibaren, Flavo-C Krem, gece ve gündüz cildin doğal nemliliğinin korunmasında yardımcı olurken, cildede yumuşaklık sağlar.
 
Kullanımı
 
Auriga Flavo-C Forte Serum 15 ml için bir tamamlayıcı olarak günlük cilt bakımı;
 
. Kuru cildi nemlendirmek için.
. Normal ve karma cildin görünümünü geliştirmek için.
. Doğal koruyucu özelliğini düzenleyerek yüzün korunması.
 
Flavo-C Krem Uygulama
 
Flavo-C Krem, Flavo- C Forte Serum uygulandıktan 5-10 dakika sonra cildin durumuna bağlı olarak sabahları ve/veya akşamları uygulanır.
 

Auriga Flavo-C Krem Bileşimi

 
Gliseril stearad, Butirozpermum parkii, Gliserin, Kaprilik - kaprik trigliseritler, Distarch fosfat, PEG 100 stearat, Askorbil palmitat, Dimetikon, Sodyum PCA, Sodyum akrilat / sodyum akriloyldimetil taurat / poliisobuten kaprilir kapril glükozit, Metil paraben, Etil paraben, Propil paraben, Butil paraben, İmidazolidinil üre, BHT, su.
 
Auriga Flavo-C Krem Ambalaj
 
30 ml kavanoz

 


BENZER ÜRÜNLER

POPÜLER ÜRÜNLER