5,0 (0)
Ürün Kodu : 6585
Barkod : 8696875000225

Auriga Cernor XO Cream 10 ml Gözaltı Morluk ve Şişlik Kremi

Marka
427,50 TL


Tükenmek Üzere

Auriga Cernor XO Cream 10 ml


Gözaltı Morluk ve Şişlikler İçin Yardımcı Bakım Kremi

Göz Altı Morluklarına ve Şişliklerine Karşı Yardımcı Cilt Bakım Kremidir.
Nanozomlar İçine Yerleştirilmiş Okside K Vitamini İçerir.

 
Gözaltı morlukları kahverengi ya da siyah pigmentlerin birikmesi nedeniyle oluşmaktadır. Bu morluklar yüze yorgun ve üzgün bir ifade vermektedir.
Cernor XO, gözaltı morluklarının giderilmesine, daha zinde bir görünüm ve gözlere parlaklık kazanmasına yardımcı bakım ürünüdür.
 
Genel Bilgi
 
Auriga CERNOR XO, göz altındaki koyu gölgeleri aydınlatmak üzere hazırlanmış bir cilt bakım kremidir. Koyu halkalara gözlerin altında birikmiş olan kahverengi ya da siyah pigment neden olmaktadır. Bu koyu halkalar yüzün üzgün ve yorgun görünmesine neden olarak yaşlı görünüm yaratabilir. Söz konusu koyu halkalara bir kısmı sıklıkla bilinmeyen çok sayıda faktör yol açmaktadır. Bu halkalar gençlerde ve hatta çocuklarda bile ortaya çıkabilmektedir. Göz altındaki koyu halkalar bazı kişilerde özellikle de Akdeniz tipi olarak tanımlananlarda bazen daha da belirgin olmaktadır. Göz altındaki oldukça ince ve hassas cilt özel bir dikkat gereken bakım uygulanmalıdır.
 
Özellikleri
 
CERNOR XO okside K vitaminini nanozom gibi özgün bir teknolojik form içerisinde sunan modern bir üründür. Söz konusu mikropartiküller sayesinde aktif maddenin etkisi optimize edilmektedir. CERNOR XO aynı zamanda deride ince yüzeysel kırışıklıkları ve şişmiş göz kapaklarını düzeltmeye yardımcı olacak şekilde sıkılaştırıcı bir etkiye sahiptir. Özel etkileri vardır; göz kapaklarının derisini daha şeffaf hale getirecek ve koyu renkli görüntüsünü azaltacak şekilde ışığı yansıtır. Sonuç gözlerin daha iyi görünmesi ve daha genç görünüm sağlayan bir parlaklıktır.
 
Endikasyonları
 
Göz altındaki koyu halkaların giderilmesi
 
Kullanım Şekli
 
CERNOR XO tüm göz makyajı iyice çıkarıldıktan sonra göz altındaki koyu halkalara sabah ve akşam uygulanmalıdır. Bir parça krem parmak ucu yardımıyla tamamen emilene kadar göz altlarına masaj yapılarak uygulanır. Optimum sonuç elde etmek için ürün, koyuluğun düzeyine ya da özel bir durum olup olmamasına bağlı olarak en az 2 ila 4 ay boyunca uygulanmalıdır.
 
Uyanlar ve Önlemler
 
Göz ile temastan kaçınılmalıdır. Krem uygulandıktan sonra söz konusu bölgenin güneş ışığı ile teması engellenmelidir. Hassas ciltli kişilerde hafif bir kızarıklık ortaya çıkabilir. Bu normal bir durumdur ve birkaç hafta içinde kendiliğinden kaybolacaktır. Bununla birlikte; herhangi bir kızarma çok fazla rahatsızlık verdiği taktirde uygulamalar arasında bir miktar zaman bırakılır. Kremin içeriğindekilerden herhangi birine alerjisi olanlar bu kremi kullanmamalıdır.
 
Boyutu:
10 ml tüpte okside K içeren krem

BENZER ÜRÜNLER

POPÜLER ÜRÜNLER