5,0 (0)
Ürün Kodu : 4479
Barkod : 7791940020038

Assy 2000 Çelik Bit Tarağı

Marka

  Tükendi!  

Assy 2000 Mikro Kanallı Çelik Bit tarağı

En Yüksek Teknoloji Ürünü Bit Yumurtalarını Saçlardan Çekip Çıkaran ve Parçalayan Mikro-Kanallı En Son Kuşak Assy 2000 Bit Tarağı

Bitle Mücadelede Kesin Çözüm
 
"Bit Yumurtaları" dişi bitler tarafından insan saçına bırakılan yumurtalardır. Sadece tek bir dişi bit minimum 15 ile maksimum 300 arasında yumurta bırakır.

Hiçbir kimyasal bit-öldürücü ürünün bit yumurtalarını %100 oranında öldüremediği bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Bu yüzden bir bit ilacı (pediculicide) uygulanarak tüm bitler öldürüldükten sonra yeni bitler doğurmalarını önlemek amacıyla bit yumurtalarının tamamını da bertaraf etmek zaruridir.

Assy 2000 bit yumurtalarını saçlardan çekip çıkarır ve buna ek olarak "sertleştirilmiş çelikten yapılma eşsiz mikro-kanallı dişleri" sayesinde onları birçok farklı noktadan yaralar.

Böylece hayatta kalmamalarını sağlayarak onları sürükler ve imha eder, sonuç olarak yeni bitler doğurmalarını imkansız kılar.

ASSY 2000 Tarak neden bit yumurtalarına karşı nihai çözümdür?

1 Uzun Tarak Dişleri
Uzunlukları çekme alanını arttırır ve böylece daha az sayıda geçişte daha fazla sayıda birt yumurtasının çekilerek alınmasını sağlar. Ayrıca uzun dişler kısa, uzun, ince telli, kalın telli ve gür her türlü saç tipi için etkinlik sağlar.

2 Dişler arasında mükemmel aralık
Bit yumurtaları oval şekilli, 0.5 mm uzunluğunda ve 0.2 ila 0.3 mm genişliğindedirler ve çekilip alınmalarını çok zorlaştıran güçlü bir tutkalla saç diplerine kuvvetli bir biçimde yapışmışlardır. ASSY 2000 Tarak'ta dişlerin aralıkları en ufak bit yumurtalarından bile daha küçüktür ve bu da onları saçtan tamamen çekerek alabilmesini sağlar.

3 Eşsiz "Mikro-oluklu" Dişler
Mikro-oluklar sıkı bir spiral biçimde dişler arasında dağılmış olan mikroskopik bıçak kenarları içerirler. Bu bıçak kenarları bit yumurtaları üzerinde farklı noktalarda ufacık yaralar açabilirler ve dişlerin sürükleme ile birlikte onları imha ederler, sımsıkı kapalı niteliklerinin içine nüfuz eder ve ölmelerini sağlarlar.

4 Mikroskopik yuvarlatılmış uclar
ASSY 2000 tarak uçları yüksek kesinlikte bir sistemle, bilgisayarlı ve otomatik bir işlem aracılığıyla üretilmiştir. Bu da kafa derisinin delinmesini, çizilmesini yada zarar görmesini engelleyecek biçimde yuvarlak olmalarını sağlar.

5 Saç anatomisini gözetir
Dişlerin yapılmasında kullanılan çelik saçı çekmeden yada kesmeden tarayıp, saç anatomisine özen göstermek için tam bir esneklik sağlayacak ve aynı zamanda en ufacık bit yumurtalarını bile çekerek imha edecek gerekli bükülme direncine sahiptir.

6 Asepsis için kaynatılabilir
ASSY 2000 Tarağın üretilmesinde kullanılan özel çelik, bulaşma riski olmadan tüm aile fertlerince tarağın kullanılabilmesi için kaynatılmaya uygundur.

7 Dayanıklı ve sağlam
Üretiminde kullanılan "lazer teknolojisi" ve paslanmaz çelik artı tabi tutulduğu sıkı kalite kontrolleri ASSY 2000 tarağın çok sağlam ve uzun süre kullanılabilen bir ürün olmasını sağlar. Kimyasal ürünler ile güvenli bir biçimde temas edebilir ve hatta ıslak kalsa bile etkinliği değişmez ve görünümünü uzun süre korur.

8 Sapta bulunan kaymayı önleyici bantlar
Kaymayı önleyici bantlar tarağın daha iyi tutulabilmesini sağlar, kullanımını kolaylaştırır ve banyoda yada duşta uygularken normal olarak ıslak ve kaygan durumda olan ellerden kaymasını önler.

9 Doğal ve kontrol alternatifi
Kimyasal bit öldürücü ürünlerin kullanımına karşı alerjisi yada aşırı duyarlılığı olan çocuklar için ASSY 2000 Tarak bit ve bit yumurtalarının %100 yok edilmesinde tek ve yegane güvenli ve etkili doğal alternatiftir. Diğer yandan bulaşma riskinin yüksek olduğu dönemlerde saçı günde bir kez taramak problemin erken teşhisini sağlamak için kullanılabilir.

10 Hesaplı ve uygun
Sağlamlığı ve dayanıklılığına ek olarak tüm aile fertleri tarafından kullanılabilmesi ASSY 2000 Tarağı hesaplı ve uygun bir ürün haline getirmektedir.

BENZER ÜRÜNLER

POPÜLER ÜRÜNLER