Ocean Plus Fish Oil 1200 mg 50 Kapsül Saf Balık Yağı
Alerperil 30 Kapsül

Alerperil 30 Kapsül (9907)

0,00
Marka : Allerprill
İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : 64,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 60,80 TL(KDV Dahil)
Yerli Üretim

Allerprill Perilla Yağı İçeren Gıda Takviyesi Yumuşak Kapsül.

Alerperil 30 Yumuşak Kapsül


Allerprill Perilla Yağı İçeren Gıda Takviyesi Kapsül.
 
Perilla Yağı İçeren Gıda Takviyesidir.
 
Allerprill, Perilla yağının yüksek oranda absorbe edilen formunu içerir. Allerprill aynı zamanda bitkisel kaynaklı, çoklu doymamış yağ asitleri kaynağıdır (Omega-3: %62).
 
İçeriği (1 Kapsül)
 
Perilla yağı 500.00 mg
Alfalinoleik asit 310.00 mg
 
Besin Değerleri (mg/kapsül)
 
Yağ 503.7mg
Karbonhidrat 123.7mg
Polialkol 91.4mg
Enerji değeri(kl/5.2 kcal) 21.7 kl/5.2 kcal
Gıda Takviyeleri Hakkında Uyarı

Takviye edici ürünleri nemden ve ışıktan uzak tutunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Önerilen kullanım miktarını aşmayınız. Herhangi bir beklenmeyen rahatsızlıkta en yakın sağlık ocağına ya da doktorunuza danışınız. Takviye edici gıdalar ilaç değildir. Günlük beslenmenizin yerine geçemezler. Hamile ya da emzirme döneminde güvenli olmayabilir. Kullanmadan önce doktorunuza başvurunuz. Herhangi bir hastalığınız için kullandığınız ilaçlar ile takviye edici gıdalar arasında ciddi farklar vardır. Bu sebeple zarar görebilirsiniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Dikkat! Yönetmelik gereği internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilan ve reklam gibi yanıltıcı, kamu sağlığını bozucu ve eksik bilgiler içermesi yasaktır. Bu sebeple sitemizde satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerin tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları giderdiği, tedavisine yardımcı olduğu ve tedavi ettiği şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. www.dermokozmetik.com aracılığı ile satışı yapılan gıda takviyesi, doğal kaynaklı ya da bitkisel hayvansal ürünler ve vitamin destekli ürünler takviye edici gıdalardır. İlaç değildir. Hastalıkları önleme ya da tedavi amacıyla tavsiye edilmez. Gıda takviye edici ürünler normal beslenmenin yerine geçemez. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmamaya dikkat ediniz. Hastalık, hamilelik, emzirme dönemi ve ilaç kullanılması durumunda mutlaka doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve ürün detaylarda yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavileriniz için doktorunuza başvurunuz.

Ürün Miktarı
Diğer
Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.