WOCK Clog 02 Blue White Mavi Beyaz Terlik Ayakkabı (7764)

0,00
Marka : Wock
Fiyat : 0,00 TL(KDV Dahil)
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

Wock Clog Mavi Beyaz Maksimum Performans Terlik Ayakkabı

Telefonla Sipariş

Adet

Artır Azalt
Tavsiye Et

Wock Ürünleri
WOCK Clog 02 Blue White


Wock Clog Mavi Beyaz Maksimum Performans Sağlayan Terlik Ayakkabı

Clog profesyonel kullanıma uygun iki renkli ve tek renk olarak üretilmiştir; yüksek kalite ve konforlu teknik ozelliklere sahiptir.  Clog´un  üstün ozellikleri onu iş ve eğlence aktivitelerinde ideal hale getirmektedir. Tabanlık tasarımı ile maksimum şok emilim sağlanmış ve rahatlık on planda tutulmuştur. Saatlerce ayakta kalındığında ve yürüme esnasında oluşan ayak, bacak ve vücut yorgunluklarını yine tabanda oluşabilecek ağrıları ortadan kaldırır. Clog rahatlığının yanında, eğlenceye donüşen kullanımı ile beraber hijyenik ozelliklere sahiptir.

Ozellikleri:

Taban, kayma riskini azaltmak için tasarlanmıştır.

Kullanım sırasında, Statik yüklerin dağıtılması yoluyla, statik elektrik yüklerinin en aza indirilmesinin gerekli olduğu ortamlarda( yanıcı ve parlayıcı ortamlar gibi) kullanılır. Vücuttaki biriken statik elektriği, iletken veya antistatik zeminden boşaltmaya yararlar.

Terliğin yan ve alt kısmında bulunan delikler, yürüme ve kullanım esnasında havanın ayak etrafında dolaşmasına izin verir. Bu şekilde ayaklar serin ve kuru kalır. Ve koku oluşmasını onler.

Çıkarılabilir Tabanlık:
Çıkarılabilir esnek ve nefes alabilen iç taban 90  ° C'ye kadar makinede yıkanabilir.

Clog taban rahatsızlıklarına karşı (tendonlar, kemik ve eklem) ve bacak yorgunluğunu azaltan etkiye sahiptir. Tabanlarda ozel geometrik şekil ile ETKİ AZALTMA SİSTEMİ vardır.Ayakkabının anatomik dizaynlı tabanlığı aynı zamanda kan dolaşımını uyarır ve daha fazla konfor  Şok RELAXSİSTEMİ ni sağlar.

Şik tasarımıyla bay ve bayan için tüm yetişkinlere uygun bir ürün.

Clog, ana govdesi ve tabanı dahil 90  ° C'ye kadar makinede yıkanabilir.

Kullanım Alanları:

Herkes İçin İdeal:
Clog, saatlerce ayakta kalan yürüyüş yapan kişiler için idealdir. Ayak ve vücut yorgunluğu yaşayan, taban ağrısı rahatsızlığı olanlar için onerilmektedir.

Sağlık Kurumları:
Clog, saatlerce ayakta kalan profesyoneller için idealdir. Ozellikle hastane ile diğer sağlık kuruluşlarında çalışan ayak ve vücut yorgunluğu yaşayan personeller için onerilmektedir.
Doktorlar, Eczacılar, Hemşireler, Sağlık yardımcıları, Diş Hekimleri, Cerrahlar

Güzellik ve Estetik firmaları:
Clog, saatlerce ayakta kalan profesyoneller için idealdir. Ozellikle kozmetik / güzellik merkezlerinde çalışan ayak ve vücut yorgunluğu yaşayan personeller için onerilmektedir.

İlaç Endüstrisi:
Clog, saatlerce ayakta kalan profesyoneller için idealdir. İlaç sanayinde çalışan ayak vevücut yorgunluğu yaşayan personeller için önerilmektedir.

Temizlik Firmaları:
Clog, saatlerce ayakta kalan profesyoneller için idealdir. Temizlik ve hizmet sektoründeçalışan ayak ve vücut yorgunluğu yaşayan personeller için onerilmektedir.

Gıda Sanayi:
Clog, saatlerce ayakta kalan profesyoneller için idealdir. Temizlik ve hizmet sektoründeçalışan ayak ve vücut yorgunluğu yaşayan personeller için önerilmektedir.
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.