Vichy Çatlak Kremi Vichy Action Integrale Vergetures 200 ml - Çatlak Kremi (402)

Marka : Vichy
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : 82,90 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 70,46 TL(KDV Dahil)

Vichy Intervention Vergetures Çatlak Kremi, Vichy Action Integrale Vergetures Çatlak Önleyici Krem

Vichy Ürünleri

Vichy Çatlak Kremi Vichy Action Integrale Vergetures 200 ml


Vichy Intervention Vergetures Çatlak Kremi,
Vichy Action Integrale Vergetures Çatlak Önleyici Krem

18-55 yaş arası, gerginlik izlerine çözüm arayan kadınlar için.
Düzeltici ve önleyici çifte etki
Çatlaklara Karşı Önleyici ve Düzeltici Krem

 Varolan Çatlak İzlerinin Görünümünü ve Çatlak İzlerinin Oluşma Riskini Azaltmaya Yardımcı Olur ve Cildi Sıkılaştırır

Bitkisel yağlar ve besleyici Hydroxyproline ile zenginleştirilmiş formülü ile hem düzeltici hem önleyici çifte etki sunar. Cildi güçlendirir ve yeniden yapılandırır. Gerginlik izlerini küçültür ve renk geçişlerini düzenler. Cildiniz nemlenir, beslenir ve elastikiyetini geri kazanır. Tekrar gerginlik izi oluşum riski en aza iner.

Gerginlik izleri gözle görülür biçimde azalır. Gerginlik izlerinin tekrarlama riski minimuma iner.
Kiloda ve / veya vücuttaki değişiklikler, cildin önemli bir biçiminde gerilmesi, çatlak izlerinin oluşmasına sebep olur.
Cilt dokusu üzerinde yapılan bilimsel araştırmalar gösterir ki; çatlak izlerinin oluşumu, kolajen ve elastin leflerindeki zayıflık sonucu oluşur. Cilt, elastikiyetini ve gerilmeye karşı dayamıklılığını kaybeder. Bu cilt sorununa karşı etkin şekilde savaş açmak için Vichy Laboratuarları çatlaklara karşı önleyici ve düzeltici bir bakım kremi yarattı.
 
Action İntegrale Vergetures
 
Silsyum, besleyici bitki yağları ve Hydroxprolin ile güçlendirilmiş formülüyle çatlaklar üzerinde çift etki;
 
Önleyici Etki
 
İyi nemlendiren ve beslenen cildin esnekliği korunurken, gerilmelere karşı daha dayanıklı hale gelmesi sağlanır. Bu sayede çatlak izi oluşumunun önlenmesinde önemli ölçüde yardımcı olur.
 
Düzeltici Etki
 
Cildin sıkılaşmasına ve yeniden yapılanmasına yardım ederek çatlak izlerinin gözle görünür şekilde azalmasına yardımcı olur. İzler küçülür ve renkleri silikleşir.
 
Parfüm içermez. Hipoalerjeniktir. Alkol içermez.
 
Jinekologlar tarafından test edilmiştir.
 
Kullanımı:
 Gerginlik izlerinin görüldüğü bölgelere (karın, göğüsler, bacaklar, kalça) uygulayın. Cilde nüfuz etmesi için masaj yaparak yedirin.

Hergün kullanın. Söz konusu lekelerin oluşumuna müsait bölgelere sürün; karın, göğüsler, kalçalar gibi. Tamamen emilene kadar masaj yapın.

Daha yüksek etkinlik için ideal dokusunu cilde masajla yedirin. Cilt tarafından kusursuz şekilde emilir. Uygulama sonrası kıyafetlerinizi hemen giyebilirsiniz.

Hipoalerjenik, kokusuz ve alkolsüzdür. Jinekolojik kontrol altında test edilmiştir.
 
Koruyucu Etkisi Için
 
Hamilelik döneminde 4. aydan itibaren kullanın.
 
Varolan İzler İçin
 
3 ay boyunca devamlı olarak kullanın. İyi sonuç için, düzenli kullanım gerekir. Hamilelik, kendinize bakmanızı gerektiren özel bir dönemdir. Bu yüzden, Vichy Laboratuarları, basit masajlarla birlikta çatlak izlerine karşı bakım kremini kullanmanızı öneriyor. Bu masaj teknikleri, hamile kadınlar için masajlarda uzman olan fizik tedavi uzmanları tarafından geliştirilmiştir. Kendinizi saha rahat ve bebeğinize daha yakın hissetmenize yardımcı olmak için bu masajı akşamları yapmanız en iyisidir.
 
Karın Masajı
 
Karnınızın altında ellerinizi birleştirin. Karnınızın iki yanında, yavaşça bastırarak ellerinizi yukarı çekin. Çapraz yaparak işlemi tamamlayın. Bir elinizi diğerinin üstüne gelecek şekilde, ellerinizi birleştirin, yavaşça bastırarak saat yönünde büyük dairesel hareketlerle masaj yapın.
 
Göğüs Masajı
 
Bu masaj göğüslerinizin ağrılarını azaltmanızı sağlar. Bir göğsünüzü, ters taraftaki elinizle alttan destekleyin ve elinizi düz tutarak önce dıştan içe sonra yukarıya omuza doğru masaj yapın.
 
Üst Bacak ve Kalça Masajı
 
Dizden yukarı doğru, üst bacağı, kalçaları ve popuyu içeren masaj yapın. Popoda ve üst bacakta büyük hareketlerle masajınızı tamamlayın.
  • Ürün Miktarı
    • 200 ML
Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.