Vichy Capital Soleil Vücut Sütü SPF 50+ Yüz ve Vücut Sütü 300 ml & Güneş Sonrası Bakım Kremi Hediye (427)

0,00
Marka : Vichy
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : 67,90 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 57,71 TL(KDV Dahil)
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}
Güneş Çanta Hediye

Vichy Capital Soleil Vücut Sütü SPF 30 300 ml & Vichy Capital Soleil After Sun HEDİYELİ !

Telefonla Sipariş

Adet

Artır Azalt
Tavsiye Et

Vichy Ürünleri

Vichy Capital Soleil Vücut Sütü SPF 50+ Yüz ve Vücut Sütü 300 ml & Güneş Sonrası Bakım Kremi Hediye


Vichy Capital Soleil Aile Boyu Yüksek Korumalı Vücut Sütü SPF 50
Vichy Capital Soleil Spf 50 Sun Milk Family

Vichy Aile Boyu Yüksek Korumalı Vücut Sütü

VICHY Capital Soleil Lait Family SPF 50 Yüksek Korumalı Vücut Sütü

Vichy Aile Boyu Yüksek Korumalı Vücut Sütü

Kimler İçin: Tüm kadınlar ve erkekler için güneş koruması.
Hassas ciltler için aile sütü

VICHY  Capital Soleil Lait Family SPF 50 Yüksek Korumalı Vücut Sütü

Cildinizi güneş yanığına ve güneşe bağlı cilt yaşlanmasına karşı korunur.

Etkinliği: Güneşin UV ışınlarının zararlı etkileriyle savaşmak için ve cildinizin değerli genetik yapısını korumak için, Vichy Laboratuvarları bu güneş sütüne Mexoryl bazlı fotostabil, geniş spektrumlu UVA ve UVB filtre sistemi ekledi.

Toleransı: Parabensizdir, hipoalerjenik formülüyle dermatolojik kontrol altında hassas cilt üzerinde test edilmiştir. Nonkomedojeniktir. Yatıştırıcı, güçlendirici ve yenileyici Vichy Termal Spa Suyu ile zenginleştirilmiştir.

Aksiyon:
Güneşin zararlı ışınlarına bağlı leke oluşumuna karşı etkilidir.


Sonuçlar:
Yüksek koruma.
Cildinizi Güneşin zararlı UVA+UVB ışınlarından, kahverengi lekelerden ve güneşe bağlı erken cilt yaşlanmasından korur.
Cildi nemlendirir.

Kullanım Bilgisi:

Vichy Capital Soleil Vücut Sütünü Güneşe maruz kalmadan hemen önce uygulayın. Sık sık uygulamayı yenileyin, özellikle yüzmeden, terlemeden ve kurulanmadan sonra tekrarlatınız.

Gözle temas halinde hemen ve iyice durulayınız.

Yaz aylarında güneşin zararlı ışınları cildin nem kaybına neden olur. Cilde gerekli olan nemi kazandırmadan önce cildin temizlenmiş olması gerekir. Vichy Capital Soleil, cildiniz için gereken tamamlayıcı bakımı sunar.

 

Vichy Capital Soleil Apres Soleil Güneş Sonrası Bakım Sütü


Vichy Capital Soleil Güneş Sonrası Bakım Sütü

Vichy Capital Soleil After Sun

Vichy Capital Soleil Apres Soleil After Sun

Vichy Capital Soleil Güneş Sonrası Bakım Sütü Cildi Hızla Yatıştırır 24 Saat Nemli Kalmasını Sağlar

Kimler İçin: Nemlendirici bir güneş sonrası bakım ürünü arayan kadınlar ve erkekler için.
Hassas ciltler için günlük güneş sonrası bakım

Etkinliği: Vichy Capital Soleil Hassas ciltler için günlük güneş sonrası bakım sütü Güçlü bir nemlendirme maddesi olan hyaluronik asit ve yumuşatıcı etkili bitkisel lipit konsantresi güneşin kuruttuğu cildi yeniler ve yoğun bir şekilde nemlendirir. Cildiniz hızla yatışır , beslenir ve daha fazla güneşe hazır hale gelir.

Toleransı: Parabensizdir, hipoalerjenik formülü dermatolojik kontrol altında hassas cilt üzerinde test edilmiştir. Nonkomedojeniktir. Yatıştırıcı, güçlendirici besleyici ve yenileyici Vichy Termal Spa Suyu ile zenginleştirilmiştir.

Sonuçlar: Cildinizi güneşe bağlı erken cilt yaşlanmasından korur. Cildi Yoğun bir şekilde nemlendirir.

Kullanım Bilgisi:

İlk uygulamadan itibaren cilt yoğun şekilde nem kazanır ve yatışır.
Gün geçtikçe, güneş ışınlarına karşı direnç kazanır.

Gözle temas halinde hemen ve iyice durulayınız.

Yaz aylarında güneşin zararlı ışınları cildin nem kaybına neden olur. Cilde gerekli olan nemi kazandırmadan önce cildin temizlenmiş olması gerekir. Vichy Capital Soleil Güneş Sonrası Bakım Sütü cildiniz için gereken tamamlayıcı bakımı sunar.
  • Ürün Miktarı :
    • 300 ML
{{ 'UrunDetay_Etiketler' | translate }}
Vichy Capital, Vichy Soleil, Vichy Vücut, Vichy Sütü, Vichy SPF, Vichy 50, Vichy Yüz, Vichy ve, Vichy 300, Vichy ml, Vichy, Vichy Güneş, Vichy Sonrası, Vichy Bakım, Vichy Kremi, Vichy Hediye, Capital Soleil, Capital Vücut, Capital Sütü, Capital SPF, Capital 50, Capital Yüz, Capital ve, Capital 300, Capital ml, Capital, Capital Güneş, Capital Sonrası, Capital Bakım, Capital Kremi, Capital Hediye, Soleil Vücut, Soleil Sütü, Soleil SPF, Soleil 50, Soleil Yüz, Soleil ve, Soleil 300, Soleil ml, Soleil, Soleil Güneş, Soleil Sonrası, Soleil Bakım, Soleil Kremi, Soleil Hediye, Vücut Sütü, Vücut SPF, Vücut 50, Vücut Yüz, Vücut ve, Vücut Vücut, Vücut 300, Vücut ml, Vücut, Vücut Güneş, Vücut Sonrası, Vücut Bakım, Vücut Kremi, Vücut Hediye, Sütü SPF, Sütü 50, Sütü Yüz, Sütü ve, Sütü Vücut, Sütü Sütü, Sütü 300, Sütü ml, Sütü, Sütü Güneş, Sütü Sonrası, Sütü Bakım, Sütü Kremi, Sütü Hediye, SPF 50, SPF Yüz, SPF ve, SPF Vücut, SPF Sütü, SPF 300, SPF ml, SPF, SPF Güneş, SPF Sonrası, SPF Bakım, SPF Kremi, SPF Hediye, 50 Yüz, 50 ve, 50 Vücut, 50 Sütü, 50 300, 50 ml, 50 , 50 Güneş, 50 Sonrası, 50 Bakım, 50 Kremi, 50 Hediye, Yüz ve, Yüz Vücut, Yüz Sütü, Yüz 300, Yüz ml, Yüz, Yüz Güneş, Yüz Sonrası, Yüz Bakım, Yüz Kremi, Yüz Hediye, ve Vücut, ve Sütü, ve 300, ve ml, ve, ve Güneş, ve Sonrası, ve Bakım, ve Kremi, ve Hediye, 300 ml, 300, 300 Güneş, 300 Sonrası, 300 Bakım, 300 Kremi, 300 Hediye, ml, ml Güneş, ml Sonrası, ml Bakım, ml Kremi, ml Hediye, Güneş, Sonrası, Bakım, Kremi, Hediye, Güneş Sonrası, Güneş Bakım, Güneş Kremi, Güneş Hediye, Sonrası Bakım, Sonrası Kremi, Sonrası Hediye, Bakım Kremi, Bakım Hediye, Kremi Hediye,
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.