Ocean Plus Fish Oil 1200 mg 50 Kapsül Saf Balık Yağı
<>< önceki="" sayfaya="">
Uriage Hyseac Fluide Solaire Cream SPF 50+ 50 ml - Akne Eğilimli Karma ve Yağlı Ciltlere Özel Güneş Koruyucu

Uriage Hyseac Fluide Solaire Cream SPF 50+ 50 ml - Akne Eğilimli Karma ve Yağlı Ciltlere Özel Güneş Koruyucu (3661434001932)

0,00
Marka : Uriage
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : 125,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 106,25 TL(KDV Dahil)

Uriage Hyseac Akneli Ciltler İçin SPF 50+ Fluid Yüksek Koruma Güneş Koruyucu, Uriage Hyseac Fluide Solaire SPF 50

Uriage Ürünleri

Uriage Hyseac Cream Sun Care SPF50+ 50 ml


Uriage Hyseac Akneli Ciltler İçin SPF 50+ Fluid Yüksek Koruma Güneş Koruyucu,
Uriage Hyseac Fluide Solaire SPF 50


Açıklama :

Uriage Hyseac Fluid SPF 50+ yağlı ve problemli ciltler için özel olarak formüle edilmiştir. Yağsız dokusuyla ciltte yapışkan bir his bırakmadan cildi nemlendirir.

Uriage Hyseac Fluid SPF 50+ güneş koruma özelliği ile UV ışınlarının cilt üzerindeki zararlarını en aza indirir.

Uriage Hyseac Fluide SPF 50+ ciltteki aşırı sebum salınımını dengeleyerek parlama sorununun önüne geçer. Formülünde yer alan meyan kökü ile cilde mat bir görünüm kazandırır.

 

Kullanım :

Güneşe çıkmadan yarım saat önce Uriage Hyseac Fluid SPF 50+ yüz ve boyun bölgesine sürün. Her iki saatte bir güneş koruyucu kreminizi tazeleyin.

Ürün Miktarı
50 ML
Benzer Ürünler
Etiketler
Uriage Hyseac, Uriage Fluide, Uriage Solaire, Uriage Cream, Uriage SPF, Uriage 50, Uriage ml, Uriage, Uriage Akne, Uriage Eğilimli, Uriage Karma, Uriage ve, Uriage Yağlı, Uriage Ciltlere, Uriage Özel, Uriage Güneş, Uriage Koruyucu, Hyseac Fluide, Hyseac Solaire, Hyseac Cream, Hyseac SPF, Hyseac 50, Hyseac ml, Hyseac, Hyseac Akne, Hyseac Eğilimli, Hyseac Karma, Hyseac ve, Hyseac Yağlı, Hyseac Ciltlere, Hyseac Özel, Hyseac Güneş, Hyseac Koruyucu, Fluide Solaire, Fluide Cream, Fluide SPF, Fluide 50, Fluide ml, Fluide, Fluide Akne, Fluide Eğilimli, Fluide Karma, Fluide ve, Fluide Yağlı, Fluide Ciltlere, Fluide Özel, Fluide Güneş, Fluide Koruyucu, Solaire Cream, Solaire 50, Solaire, Solaire Akne, Solaire Eğilimli, Solaire Karma, Solaire ve, Solaire Yağlı, Solaire Ciltlere, Solaire Özel, Solaire Güneş, Solaire Koruyucu, Cream SPF, Cream Akne, Cream Eğilimli, Cream Karma, Cream ve, Cream Yağlı, Cream Özel, Cream Güneş, Cream Koruyucu, SPF Eğilimli, SPF Karma, SPF ve, SPF Yağlı, SPF Ciltlere, SPF Özel, SPF Güneş, SPF Koruyucu, Akne Eğilimli, Akne Karma, Akne Yağlı, Akne Ciltlere, Akne Özel, Akne Güneş, Akne Koruyucu, Eğilimli Karma, Eğilimli ve, Eğilimli Yağlı, Eğilimli Ciltlere, Eğilimli Özel, Eğilimli Koruyucu, Karma ve, Karma Yağlı, Karma Ciltlere, Karma Özel, Karma Güneş, Karma Koruyucu, ve Yağlı, ve Özel, ve Güneş, ve Koruyucu, Yağlı Ciltlere, Yağlı Özel, Yağlı Güneş, Yağlı Koruyucu, Ciltlere Özel, Ciltlere Güneş, Ciltlere Koruyucu, Özel Güneş, Özel Koruyucu, Güneş Koruyucu, yağlı cilt, karma cilt, sivilce, akne,
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.