Ocean Plus Fish Oil 1200 mg 50 Kapsül Saf Balık Yağı
<>< önceki="" sayfaya="">
Uriage Bariesun After Sun Soothing Spray 150 ml - Güneş Sonrası Yüz ve Vücut Yatıştırıcı Sprey
Uriage Bariesun After Sun Soothing Spray 150 ml - Güneş Sonrası Yüz ve Vücut Yatıştırıcı Sprey

Uriage Bariesun After Sun Soothing Spray 150 ml - Güneş Sonrası Yüz ve Vücut Yatıştırıcı Sprey (660)

0,00
Marka : Uriage
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : 72,50 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 61,62 TL(KDV Dahil)

Uriage Bariesun Güneş Sonrası Yatıştırıcı Yüz ve Vücut Spreyi, Uriage Bariesun Apres Soleil After Sun Soothing Spray

Uriage Ürünleri

Uriage Bariesun After Sun Soothing Spray 150 ml

Güneş Sonrası Yüz ve Vücut Spreyi

Uriage Bariesun Güneş Sonrası Yatıştırıcı Yüz ve Vücut Spreyi
Uriage Bariesun Apres Soleil After Sun Soothing Spray

Özellikleri:
Yapışkanlık hissi bırakmadan cilt tarafından kolayca emilir
Hassas ciltler dahil tüm cilt tipleri için uygundur


Yoğun nemlendirici içeriği ile güneşten zarar görmüş cildi onarır, yatıştırır. Güneş sonrasında cildin kaybettiği nemin geri kazanılmasını sağlar. Anında ferahlatır nemlendirir ve güneş sonrası ciltte oluşan yanma hissini yatıştırır. Hipoalerjeniktir ve dermotolojik testlerden geçirilmiştir.
Yüz ve vücut için uygundur. Yağsızdır. Alerji yapmaz.
Paraben, Alkol, Parfüm içermez.
Suya dayanıklıdır

Kullanımı:
Güneşe ışığına maruz kalındıktan sonra yüz ve vücuda tatbik ediniz. Özellikle banyodan ya da duştan sonra kurumuş cilt üzerine günde bir ya da birkaç kez Uriage Bariesun Güneş Sonrası Yatıştırıcı Yüz ve Vücut Spreyini uygulayınız.
Ürün Miktarı
150 ML
Benzer Ürünler
Etiketler
Uriage Bariesun, Uriage After, Uriage Sun, Uriage Soothing, Uriage Spray, Uriage 150, Uriage ml, Uriage, Uriage Güneş, Uriage Sonrası, Uriage Yüz, Uriage ve, Uriage Vücut, Uriage Yatıştırıcı, Uriage Sprey, Bariesun After, Bariesun Sun, Bariesun Soothing, Bariesun Spray, Bariesun 150, Bariesun ml, Bariesun, Bariesun Güneş, Bariesun Sonrası, Bariesun Yüz, Bariesun ve, Bariesun Vücut, Bariesun Yatıştırıcı, Bariesun Sprey, After Sun, After Soothing, After Spray, After 150, After ml, After, After Güneş, After Sonrası, After Yüz, After ve, After Vücut, After Yatıştırıcı, After Sprey, Sun Soothing, Sun Spray, Sun 150, Sun ml, Sun, Sun Güneş, Sun Sonrası, Sun Yüz, Sun ve, Sun Vücut, Sun Yatıştırıcı, Sun Sprey, Soothing Spray, Soothing 150, Soothing ml, Soothing, Soothing Güneş, Soothing Sonrası, Soothing Yüz, Soothing ve, Soothing Vücut, Soothing Yatıştırıcı, Soothing Sprey, Spray 150, Spray ml, Spray, Spray Güneş, Spray Sonrası, Spray Yüz, Spray ve, Spray Vücut, Spray Yatıştırıcı, Spray Sprey, 150 ml, 150, 150 Güneş, 150 Sonrası, 150 Yüz, 150 ve, 150 Vücut, 150 Yatıştırıcı, 150 Sprey, ml, ml Güneş, ml Sonrası, ml Yüz, ml ve, ml Vücut, ml Yatıştırıcı, ml Sprey, -Güneş, -Sonrası, -Yüz, -ve, -Vücut, -Yatıştırıcı, -Sprey, Güneş Sonrası, Güneş Yüz, Güneş ve, Güneş Vücut, Güneş Yatıştırıcı, Güneş Sprey, Sonrası Yüz, Sonrası ve, Sonrası Vücut, Sonrası Yatıştırıcı, Sonrası Sprey, Yüz ve, Yüz Vücut, Yüz Yatıştırıcı, Yüz Sprey, ve Vücut, ve Yatıştırıcı, ve Sprey, Vücut Yatıştırıcı, Vücut Sprey, Yatıştırıcı Sprey,
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.