Scholl İlaçlı Yumuşak Nasır Sökücü Ped Scholl Callus Removal Pads (2734)

Marka : Scholl
İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : 22,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 19,80 TL(KDV Dahil)

Dr. Scholl İlaçlı Yumuşak Nasır Sökücü Ped. Scholl Callus Removal Pads

Scholl İlaçlı Yumuşak Nasır Sökücü Ped 

Dr. İlaçlı Yumuşak Nasır Sökücü Ped.
Scholl Callus Removal Pads


Özellikler :

Scholl İlaçlı Nasır Sökücü ped, geniş nasırların etkili bir şekilde çıkartılmasını amaçlamaktadır. Scholl disk sistemi nasırın etrafındaki sağlıklı cildi korumaya yarar; çok yumuşak pedler yastık vazifesi görerek ağrı ve acının azaltılmasını sağlar. Dermatolojik olarak test edilmiş yapışkanlıdır. Topuk ve ayak altında oluşan nasırlar için idealdir.

Kullanım alanları: Topuk ve ayak altındaki nasırlarda kullanılır.

Kullanım şekli: Ayakların temiz ve kuru olmasını sağlayınız. İlaçlı diski yapışık olduğu kâğıttan ayırınız. Nasırı merkezleyerek, yapışkan taraf nasıra gelecek şekilde yapıştırınız. Pedi diskin üzerine yapıştırınız. Nasır çıkana kadar işlemi hergün tekrarlayınız. 25 derecenin üzerinde sıcaklıkta muhafaza etmeyiniz. Kutu üzerindeki son kullanma tarihinden sonra kullanmayınız.

Uyarılar: Sadece harici kullanım içindir. Çocukların erişebileceği yerlarden uzak tutunuz. MedikalAl dan satın alacağınız bu ürünü, doktor onayı olmadan diabetiklerin ve ciddi dolaşım bozukluğu olanların kullanmaması gerekir. Nasır etrafındaki deri çatlamış veya tahriş olmuş ise kullanmayın. Nasır olmayan normal deriye uygulamayın. Aspirin ya da içeriğinde bulunan diğer maddelere duyarlılığınız varsa kullanmayın.16 yaşın altındaki çocuklarda doktor onayı olması gerekir. İki haftadan fazla süre kullanmayın. Duyarlılık artar veya cildinizde fazla miktarda rahatsızlık yada tahriş olursa kullanımı durdurun.

Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.