Scholl Fungal Nail Treatment Tırnak Mantarı İçin (2723)

Marka : Scholl
İndirim Oranı : %11 İndirim
Fiyat : 89,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 79,00 TL(KDV Dahil)

Dr. Scholl Tınaktaki Mantarlarının Giderilmesine Yardımcı Olur.

Scholl Fungal Nail Treatment


Scholl Tırnak Mantarı Bakım Kiti
 
İngiltere'de üretilmiştir.
 
Kullanımı
 
1- Aşama : (1 hafta) Tırnak törpülerinden birini çıkartın. En üstteki katmanları soymak için enfekte olmuş tırnağın yüzeyini törpüleyin; renk değiştirmiş kısımlara özellikle dikkat gösterin. Kullandıktan sonra törpüyü çöpe atın.Tırnak üzerinde üzerinde toz varsa silin. Tırnak fırçası vasıtasıyla, ürün içerisindeki sıvıyı tırnağın yüzeyine sürün.Tırnağın etrafındaki deriye sıvı bulaşırsa, silin. Ayakkabı, çorap vb.giymeden veya yatağa girmeden önce 5 dakika bekleyin. En iyi sonucu elde etmek, kullandıktan sonra yaklaşık 30 dakika ayağınızı ıslatmayın. Tırnak sıvısını bir hafta boyunca günde bir kez uygulayın. Yukarıda rutini 2, 3 ve 4, hafta başların da da uygulayın. 4, haftanın sonunda, tırnağın uç kısımlarını düzeltmek için sonuncu tek kullanımlık törpüyü kullanın ve tırnak yüzeyinde hala kalmış olabilecek çıkıntı veya kabartıları giderin. Tırnak sıvısını uygulayın ve 'koruma aşaması' na geçin.
 
Not : Ürünü talimatlarda belirtilen şekilde kullanmaya devam edin.
 
Uyarı:Törpü tek kullanımlıktır. Ayak tırnaklarınızı ayda bir kez kesin tırnağı asla cilt seviyesine dek kesmeyin (2mm-3mm' lik mesafe bırakın.) Aşağıda belirtilen durumlarda doktorunuza veya bir ayak sağlığı uzmanına danışın. Belirtilerin ikiden fazla el veya ayak parmağında görülmesi.
 
Diyabetikseniz kıllanmadan önce doktorunuza danışın.
 
Göz ve cilt ile temasından kaçının.Tahriş oluşması halinde kullanıma son verin. Kullandıktan sonra kapağını daima kapatın. Yalnızca harici kullanım içindir. Çatlak deri üzerinde veya ayaklarınızda mevcut olan diğer sorunlarda kullanmayın. Çocukların erişemeyeceği yerlerde ve 25 derece' nin altında saklayın.


 
Scholl
Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.