Ocean Plus Fish Oil 1200 mg 50 Kapsül Saf Balık Yağı
SVR
Svr Sebiaclear Creme Spf50 50ml - Karma ve Yağlı Ciltler için Güneş Koruyucu
< < Önceki Sayfaya Dön
Revigen Vinifolin Tonik Erkek Saç Tipi 100 ml Saç Bakım Toniği
Revigen Vinifolin Tonik Erkek Saç Tipi 100 ml Saç Bakım Toniği

Revigen Vinifolin Tonik Erkek Saç Tipi 100 ml Saç Bakım Toniği (1992)

0,00
Marka : Revigen
İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : 65,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 61,75 TL(KDV Dahil)

Revigen Saç Dökülmesine Karşı Etkili Saç Bakım Toniği,

Revigen Vinifolin Tonik Erkek Saç Tipi 100 ml


Revigen Saç Dökülmesine Karşı Etkili Saç Bakım Toniği

İçindekiler
Elma (Malus pumila) ekstresinden elde edilmiş % 1 oranında B-2 Dimer, Pantenol (provitamin B5), biotin ve allantoin içerir.

Revigen Vinifolin, Prosiyanidin B2 Dimeri içeren özel formülü ile erkek tipi saç dökülmesinin giderilmesine ve saç sayısının artırılmasına yardımcı olur. Saçın canlanmasına, yeni saç çıkmasına, saçların güçlü ve dolgun olmasına ve zararlı etkilerdin korunmasına yardımcı olarak sağlıklı saç teli ve güçlü saçların oluşumunda benzersiz etki oluşturur.

Uygulama
Saç kayıplarının azaltılmasına ve saç köklerinin canlandırılmasına yardımcı olur. Günlük ve haftalık saç bakımı için de ideal besleyici bakım toniğidir.

Revigen Vinifolin saç toniğini, temiz ve kuru saça günde 2 defa 9 kez püskürterek kullanınız. Masaj yaparak, püskürttüğünüz çözeltinin saçlı deri tarafından tam olarak emilmesini sağlayınız. Uygulama sonrası en az dört saat yıkamayınız. İyi sonuç almak için en az 4 ay ara vermeden kullanınız. Her püskürtme yaklaşık 0,2 ml çözelti içerir ve 1 şişe Revigen Vinifolin 4 haftalık kullanıma yeterlidir. Sonuçlar değişkendir. Haricen kullanılır. Göz ile temas ettirmeyiniz. Eğer saçlı deride kızarıklık veya tahriş oluşursa kullanıma ara veriniz.
Ürün Miktarı
100 ML
Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.