Ocean Plus Fish Oil 1200 mg 50 Kapsül Saf Balık Yağı
SVR
Svr Sebiaclear Creme Spf50 50ml - Karma ve Yağlı Ciltler için Güneş Koruyucu
< < Önceki Sayfaya Dön
Revigen Repensil Long Şampuan 250 ml Uzun Saçlar İçin Onarıcı Şampuan
Revigen Repensil Long Şampuan 250 ml Uzun Saçlar İçin Onarıcı Şampuan

Revigen Repensil Long Şampuan 250 ml Uzun Saçlar İçin Onarıcı Şampuan (1993)

0,00
Marka : Revigen
İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : 63,15 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 59,99 TL(KDV Dahil)
Yerli Üretim

Revigen Repensil Uzun Saçlar İçin Saf Doğal Yağlar İçeren Onarıcı Şampuan, Revigen Revigen For Women Repensil

Revigen Repensil Long Şampuan 250 ml


Uzun Saçlar İçin Onarıcı Şampuan

Revigen Repensil Uzun Saçlar İçin Saf Doğal Yağlar İçeren Onarıcı Şampuan
 

Tamamen saf doğal yağlar içeren onarıcı şampuan Revigen Repensil, vitaminler ve seramid ile güçlendirilmiştir. Revigen Repensil yalnızca saç yüzeyini korumakla kalmaz, saçların kökten uca beslenmesine de yardımcı olur. Saçı ıslakken taramak, kurutmak, boyamak, perma vb. işlemler ve güneş ışığı gibi dış etkenler saçlara zarar verir. Saçlar doğal parlaklığını, yumuşak ve ipeksi dokusunu kaybeder ve kuru, mat bir hal alarak dökülmeye yüz tutar. Revigen repensil'in eşsiz formülü su, sentetik koku, koruyucu ve mineral yağ içermez. Düzenli olarak kullanıldığında saçlarınız yeniden canlanır ve güçlenir. Revigen Repensil sağlıklı saç derisi oluşumuna yardımcı olarak saç büyümesini destekler. Saçlarınızın hızla uzamasına, nemlenmesine, çatallanmaların giderilmesine, kırıkların onarılmasına yardımcı olur. Tamamen saf ve doğal yağlar içeren onarıcı şampuan Revigen Repensil şimdi uzun ve kısa saçların ihtiyaçlarına göre iki farklı formda hem kadınlar hem erkekler için kullanıma uygun olarak üretilmiştir.

Uzun ve güzel saçlar çoğunlukla ciddi problemlere sahiptir; saçlarla birlikte problemler de büyür. Saç büyürken birçok yapıtaşını kaybeder; incelir, kurur ve zayıflar. Revigen Repensil uzun saçlar içindeki doğal yağlar, vitaminler, seramid ve etkili silikonlarla birlikte saçlara nüfuz eder ve saçların zarar görmüş bölgelerini onarmaya, saç yapısını güçlendirmeye, saç yoğunluğunu ve parlaklığını arttırmaya yardımcı olur. Saç üzerindeki stres kontrol altına alınır, saç derisini düzenler ve saç gelişimine uygun ortam hazırlar. Saçların daha yumuşak, ipeksi bir görünüm kazanmasına, kolay şekil almasına ve saçların kökten uca beslenmesine yardımcı olur. Dış etkenlerden zarar görmeye daha fazla eğilimli olan uzun saçların sağlığı ve güzelliği için Revigen repensil ile günlük bakıma ihtiyacı vardır.
 

Uygulama:

Kullanmadan önce saçlar ve saçlı deri ılık su ile ıslatılmalıdır. Repensil en az 2-5 dakika masaj yapılarak ve yavaş yavaş köpürtülerek uygulanır. Daha sonra ılık su ile

 
durulanır.
Ürün Miktarı
250 ML
Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.