Ocean Plus Fish Oil 1200 mg 50 Kapsül Saf Balık Yağı
SVR
Svr Sebiaclear Creme Spf50 50ml - Karma ve Yağlı Ciltler için Güneş Koruyucu
<>< önceki="" sayfaya="">
Revigen For Women Volumizing Conditioner 200 ml Dökülme Karşıtı Hacim Verici Saç Bakım Kremi
Revigen For Women Volumizing Conditioner 200 ml Dökülme Karşıtı Hacim Verici Saç Bakım Kremi

Revigen For Women Volumizing Conditioner 200 ml Dökülme Karşıtı Hacim Verici Saç Bakım Kremi (2000)

0,00
Marka : Revigen
İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : 28,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 26,60 TL(KDV Dahil)

Revigen Bayanlar için Dökülme Karşıtı Hacim Verici Saç Bakım Kremi

Revigen For Women Volumizing Conditioner 200 ml


Hacim Verici Saç Bakım Kremi
Revigen Bayanlar için Dökülme Karşıtı Hacim Verici Saç Bakım Kremi
 
Revigen hacim verici saç bakım kremi saçların kolay taranmasına ve koparak dökülmelerin engellenmesine yardımcı olur. Özel formülü ile saç sağlığınızı koruyarak hacim verir ve saç kayıplarına neden olan faktörleri kontrol altına alır.
 
İçindekiler:
 
Saçınızın gereksinim duyduğu vitamin, bitki özleri, doğal yağlar, silikonlar ve protein içerir. Bunlar Pantenol (provitamin B5), Vitamin E, Niasinamid (Vitamin B3), Vitamin B6, Panax ginseng ekstresi, Serenoa repens ekstresi ve Badem yağıdır.
 
Özellikleri:
 
Revigen For Women Volumizing Conditioner hacim verici saç bakım kremi, içerdiği son teknoloji ile geliştirilmiş suda çözünebilen silikonlar ile saçların taranma sırasında karşılaştıkları çekme kuvvetine karşı koyabilecek elastikiyeti ve esnemeyi sağlayacak şekilde saçı sararken, saç tellerinin birbirine yapışmasını da azaltarak saçın taranmasını kolaylaştırır. Bu etki aynı zamanda saçlara tarama sırasında uygulanan çekme kuvvetinin azaltılmasını sağlayarak koparak dökülmeleri önler. Revigen Bayanlar için Dökülme Karşıtı hacim verici saç bakım kremi içindeki son teknoloji ürünü, saç ve saç derisine son derece uyumlu silikonlarla saçlarınızı ısıya karşı korur, ayrıca saçların parlak ve yumuşak bir hale gelmelerini sağlar.
Elektriklenmeyi önler. İçeriğindeki Sereno repens sayesinde saç köklerinin zayıflamasına sebep olan çevresel faktörleri baskılayarak saç dökülmesinin engellenmesine de yardımcı olur. İçerdiği botanik ekstreler ve proteinlerle Revigen Volumizing Conditioner saçlarınızın canlılığını ve rengini de korur.
 
Uygulama:
 
Revigen Bayanlar için Dökülme Karşıtı Hacim Verici Saç Bakım Kremi temiz ve nemli saça uygulanır. Saçta 2-5 dakika bekletildikten sonra iyice durulanır.
 
Kullanım yeri:
 
Saç bakımınız için vazgeçilmezlerinizden biri olacak Revigen hacim verici saç bakım kremi, içeriğindeki Sereno repens, vitamin ve mineraller sayesinde saçların kolay taranmasını sağlamanın ve koparak dökülmelerin önlenmesinin yanı sıra saç dökülmesinin azaltılmasına da destek olur. Sağlıklı saçların canlılığını devam ettirmesini sağlarken, yıpranmış, cansız ve dökülme problemi olan kişiler tarafından kullanıldığında saçların sağlığını kazanmasına yardımcı olur. Saçlarınızı Revigen şampuanla yıkadıktan sonra Revigen Volumizing Conditioner (hacim verici saç bakım kremi) uygulayarak canlanmasını sağlayabilir, elektriklenmesini önleyebilir ve arkasından Revigen Style & Restore ile bakımını tamamlayıp kolayca şekillendirebilirsiniz.
Ürün Miktarı
200 ML
Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.