Ocean Plus Fish Oil 1200 mg 50 Kapsül Saf Balık Yağı
SVR
Svr Sebiaclear Creme Spf50 50ml - Karma ve Yağlı Ciltler için Güneş Koruyucu
< < Önceki Sayfaya Dön
Revigen For Men Style & Restore Cream 150 ml Şekillendirici Bakım Kremi
Revigen For Men Style & Restore Cream 150 ml Şekillendirici Bakım Kremi

Revigen For Men Style & Restore Cream 150 ml Şekillendirici Bakım Kremi (1999)

0,00
Marka : Revigen
İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : 22,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 20,90 TL(KDV Dahil)

Revigen Erkekler için Şekillendirici Saç Bakım Kremi

Revigen For Men Style & Restore Cream 150 ml


Şekillendirici Saç Bakım Kremi
Revigen Erkekler için Şekillendirici Saç Bakım Kremi

Revigen tarafından geliştirilen Revigen For Men Style & Restore Cream şekillendirici bakım kremi zayıflamış, yıpranmış saçları besleyip onarır ve saçların formunu kaybetmeden şekillendirilmesini sağlar.
 
İçindekiler:
 
Besleyici vitaminler, canlandırıcı etkili bitki ekstreleri ve doğal botanik yağlar ve en yeni teknoloji ile üretilmiş suda çözünebilen silikonlar yer alır. Bunlar Pantenol (provitamin B5), Niasinamid (Vitamin B3), Vitamin B6, Panax ginseng ekstresi, Vitamin E, Biotin ve doğal botanik yağlardır.
 
Özellikleri:
 
Revigen For Men Şekillendirici Bakım Kremi doğal formülasyonu ile saçlarınızın ihtiyacı olan bakımı sağlarken kolayca şekil almasına da yardımcı olur. Saçların ısı ile şekillendirilmesi saç hasarına neden olan en önemli faktörlerden bir tanesidir. Saç tellerine ve saç köklerine besin maddelerini taşıyan ve saç gövdesine girmesini sağlayan çok özel bir silikon ile formüle edilen Revigen For Men Style & Restore Cream Şekillendirici Bakım Kremi, içinde yer alan bu yeni nesil silikonlar ile her bir saç telini sararak hem saçların ısıdan etkilenmesini önler hem de saçların sağlığı için gerekli olan nemin saç telleri içerisinde tutulmasını sağlar.
Revigen For Men Style & Restore Cream 150 ml Şekillendirici Bakım Kremi içerisinde doğal nem verici maddeler ile yeni nesil silikonların bir arada kullanılması saç tellerine ideal nem sağlar ve nemi saç telleri içerisinde hapis eder. Nem ile saçlar güçlenir, dış etkenlere karşı direnci ve canlılığı artar. Nem miktarının arttırılmasının sağladığı bir diğer önemli fayda da saçların daha kolay şekil alması, doğal görünümlerini koruması ve canlanmasıdır.
Revigen Erkekler için Şekillendirici Bakım Kremi İnce ve zayıf saçların nem oranın artması saçların beslenmesini kolaylaştırmakta ve saç köklerine daha fazla besleyici maddenin taşınmasını sağlamaktadır. Revigen Style&Restore'daki vitaminler, saç onarıcı botanik yağlar ve tonik (canlandırıcı) etkili ginseng ekstresi saç kök ve tellerini güçlendirir ve canlandırır.
 
Uygulama:
 
Nemli saça uyguladıktan sonra saçınıza istediğiniz şekli veriniz. Doğal bir görünüm elde etmek için saçınızın kendiliğinden kurumasını sağlayınız. Isı ile kurutarak yaptığınız uygulamalarda saçınız daha belirgin olarak şekillenir.
 
Kullanım Yeri:
 
Revigen Erkekler için Şekillendirici Saç Bakım Kremi saç bakımına özen gösteren her kişi tarafından kullanılabilir. Olağanüstü formülasyonu sayesinde saçlarınızın bakımını tamamlarken ister havalı bukleler ister pırıl pırıl dümdüz saçlar yaratmak için kullanabileceğiniz besleyici, onarıcı bir şekillendiricidir. Nemli saça uygulayarak saçlarınıza istediğiniz formu kazandırabilirsiniz. Saçlarınız kuruduğunda verdiğiniz şeklin saçlarınızı birbirine yapıştırmadan uzun süre sabit kalmasını sağlarken bu süre içinde saçlarınızın hacimli, parlak ve güçlü olmasını sağlayan bakımı da yapar. Revigen Erkekler için tüm bunları yaparken klasik şekillendiriciler gibi saçta kalıntı bırakmaz ve saçlarınızı yıkadığınızda kolayca temizlenir. İçindeki antioksidan vitaminler sayesinde saçı fiziksel ve çevresel yıpratıcı etkilerden korur ve elektriklenmesini önler.
Ürün Miktarı
150 ML
Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.