Ocean Plus Fish Oil 1200 mg 50 Kapsül Saf Balık Yağı
SVR
Svr Sebiaclear Creme Spf50 50ml - Karma ve Yağlı Ciltler için Güneş Koruyucu
< < Önceki Sayfaya Dön
Revigen Areata 30 ml Aromaterapötik Yağ Karışımı
Revigen Areata 30 ml Aromaterapötik Yağ Karışımı

Revigen Areata 30 ml Aromaterapötik Yağ Karışımı (1996)

0,00
Marka : Revigen
İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : 45,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 42,75 TL(KDV Dahil)

Revigen Areata Aromaterapötik Yağ Karışımı

Revigen Areata 30 ml

 

Revigen Areata Aromaterapötik Yağ Karışımı

 
Kısmi saç kaybı için aromaterapötik yağ karışımlarının kullanılması eski Yunandan beri bilinen tümüyle güvenli ve etkili bir metot olarak Kabul görmektedir. Aromaterapinin temelinde çeşitli bitkilerden elde edilen bitkisel yağlar ve reçinelerin yüzeysel olarak uygulaması vardır. Pek çok bitkisel yağın saçlar üzerine olumlu etkileri belki yüzyıllardır bilinmektedir. Revigen Areata, aroma terapi metodu esas alınarak formile edilmiş, kısmi saç kayıplarının giderilmesine yardımcı aromatik yağ karışımıdır.
 
Özellikleri
 
Revigen Areata çeşitli bitkilerden elde edilen botanik yağların, yağ asitlerinin ve reçinelerin haricen saçlı deriye uygulanması için hazırlanmış bir aromaterapötik yağ karışımıdır. Saçlı deride ve vücut bölgelerinde kılların kısmi olarak azaldığı ve cansızlaştığı bölgelere uygulanır. Aromaterapötik yağlar ile saçlı deride ve diğer vücut bölgelerinde yer alan kıl köklerinin beslenmesine, canlandırılmasına ve güçlendirilmesine yardımcı olur.
 
İçindekiler
 
Thuja orientalis yağı, Lavanta yağı, Thymi vulgaris yağı, Biberiye yağı, Vitamin E, Soya yağı, Evening Primrose yağı, Üzüm çekirdeği yağı, Limon yağı, Kayısı yağı, Jojoba yağı.
 
Uygulama
 
Saçlı deri ve Saçlı deri dışındaki saç ve kılların azaldığı ya da zayıfladığı bölgelere günde 1 defa yatmadan önce 15 - 30 damla masaj yaparak uygulanır. Uygulamadan sonra saçlı deri bone ile kapatılarak yatılmalıdır. İyi sonuç almak için 3 - 6 ay süreyle ara vermeden kullanılmalıdır. Sonuçlar değişkendir.
 
Kullanım Yeri
 
Kısmi veya bölgesel saç kayıplarının azaltılmasında, zayıf saç tellerinin güçlendirilmesinde Revigen Areata kullanılabilir. Saç sağlığının korunmasına yardımcıdır. Canlı ve güçlü saçlar için ideal aromaterapötik yağ karışımıdır.
Ürün Miktarı
30 ML
Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.