Retinol-X Eye Lift 10 ml - Yaşlanma Karşıtı Göz Çevresi Sıkılaştırıcı (1945)

Marka : Retinol
İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : 105,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 94,50 TL(KDV Dahil)

Retinol Yaşlanma Karşıtı Göz Çevresi Sıkılaştırıcı

Retinol-X Anti Aging Eye Lift 10 ml


Yaşlanma Karşıtı Göz Çevresi Sıkılaştırıcı

Retinol Yaşlanma Karşıtı Göz Çevresi Sıkılaştırıcı
Hassas göz çevresi için nemlendirici ve yaşlanma karşıtı bakım. Göz çevresindeki şişlikleri giderici, göz çevresini sıkılaştırıcı. Estetik müdehalelerde tamamlatıcı etki.
 
1 - Hızlı Etki (Anında)
 
Goji berry (kurt üzümü) peptidleri, ince çizgi ve kırışıklıkları doldurur ve gerginleştirir, kaz ayaklarını pürüzsüzleştirir (açar). Göz altı şişliklerini azaltır. Doğal ve genç bir ışıltı kazandırır.
 
2 - Kısa Dönemde Etkisi (15-30 gün)
 
Doğal kolajen üretimini destekleyerek cildin elastikiyetini artırır. Yeni çizgilerin oluşmasını engellemek için cilt yenilenmesini hızlandırır. Daha yumuşak bir cilt için uzun süreli nemlendirme sağlar.
 
3 - Uzun Dönemde Etkisi (40-60 gün)
 
Retinol Palmitat yaşlanma etkilerini tersine çevirmek için moleküler seviyede çalışır. Antioksidan yeşil çay ekstresi, serbest radikallerin yaşlandırıcı etkileri ile savaşır.
 
Etken Maddeler
 
Vitamin A, Goji Berry, Yeşil Çay Ektresi, Retinyl Palmitate, Sodium, Hyaluronate, Echinacae Purpurea Extract, Centella Asiatica, Diacetyl Boldine, Malachite, Lycium, Barbarum, Fruit Extract, Lecithin
 
Kullanım Şekli
 
Sabah veya Akşam göz çevresine. Uygulama başlığının çizgili bölümüne bastırarak serum pompalanır. Göz altındaki kaz ayakları, ince çizgi ve kırışıklıkların üzerine içten dışarı doğru tamponlayarak uygulanması önerilir.
  • Ürün Miktarı
    • 10 ML
Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.