Replexion Anti Wrinkle Cream 50 ml - Kırışıklık Giderici Krem (1560)

0,00
Marka : Replexion
İndirim Oranı : %40 İndirim
Fiyat : 360,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 216,00 TL(KDV Dahil)
Ücretsiz Kargo

Tüm Yüz ve Boyun Çevresindeki Kırışıklıkları Giderici, Önleyici ve Kırışıklıkları Açıcı Krem

Telefonla Sipariş

Adet

Artır Azalt
Tavsiye Et

Replexion Anti Wrinkle Cream 50 ml


Tüm Yüz ve Boyun Çevresi Kırışıklık Giderici Krem
 
Kırışıklık Önleyici & Kırışıklık Açıcı Krem
 
Replexion, Kırışıklık Giderici Krem 
Tüm Yüz ve Boyun Çevresindeki Kırışıklıkları Giderici, Önleyici ve Kırışıklıkları Açıcı Krem
Replexion, çığır açan kırışıklık giderici krem, cildinizin daha genç görünmesine ve yaşlanmanın ve çevrenin cildinizde oluşturduğu hasarların onarılmasına yardımcı olur.
 
Replexion Kremin Özellikleri:
 
Replexion kırışıklık giderici krem ve daha fazlasıdır. Replexion, etkisi kanıtlanmış aktif maddeleri ve güçlü formülü ile, en son bilimsel araştırmaların yarattığı modern bir üründür. Replexion, içeriğindeki güçlü peptid formülü ile cilt hücrelerinizin hayati ihtiyacı olan besinleri sağlar.Kırışıklıkların azalmasına, cildin sıkılaşmasına,onarımına yardım eder. Replexion; hücreler için hayati önem taşıyan besinleri sağlayarak hücrelerin yenilenmesine ve gençleşmesine çok güçlü bir destek sağlar.
 
. Yaşlanma
. Serbest Radikaller
. Güneş ışınları (UVA-UVB)
. Kollajen kaybının
. Ciltte oluşturduğu hasarları düzeltir.
 
İçeriğindeki aktif maddeler mikroemülsiyon ile cildin canlı katmanı olan dermis tabakasına ulaşır. Argireline ile hızlı kırışıklık giderme etkisine sahiptir. Dörtlü Peptidler ile cildi sıkılaştırır, onarır, kollajen sentezi yapar ve metabolizma hızlandırır. İçerdiği hyaluronic acid cildin nem tutmasını sağlar. Replexion,hassas bölgeler için idealdir.Bu nedenle yüz, boyun,göz altı ve dudak çevresi dahil yüzün her noktasına uygulanabilir.
 
 
Replexion Kırışıklık Giderici Kremini kullanımının ardından daha genç, sağlıklı ve ışıltılı bir cilde sahip ulursunuz. Yüzünüzden, yılların sebep olduğu kırışıklıkların kaybolduğunu birkaç hafta içinde göreceksiniz!
 
Replexion "çığır açan kırışıklık giderici" olarak tanımlanmaktadır. Mikroemülsiyon formulü Replexion'ı diğer ürünlerden ayırıcı üstünlüğüdür.
 
Replexion Anti Wrinkle Cream Farklı Kılan Özellikleri Nelerdir ?
 
1. Kanıtlanmış Başarı: Onbinlerle ifade edilebilecek tatmin olmuş, Replexion kullanıcılarının sayısı her gün artmaktadır. Replexion, onu kullananların yaşamlarında büyük farklar yaratmıştır.
 
2. Bilim ve Araştırma İle Desteklenmiştir: İçeriğindeki, çığır açan peptid teknolojisi sayesinde, rutin etkilerin çok daha ötesinde sonuçlar görmek mümkündür. binlerce insan-saat araştırması ve testleri sonucu yaratılmıştır.
 
Kullanım Sonucunda:
 
Birkaç hafta içinde gözle fark edilebilen daha genç, daha düzgün, ışıltılı bir cilt !