Ürün Adı
7d7 Supper Müsli 40 gr. lık 7 Paket
Stok Kodu
8170
Kategori
Yetişkin Vitaminleri
Marka
Formula 7
Fiyat
32,00 TL
İndirimli Fiyat
30,40 TL
Ön Yazı
Orjinal 7 Farklı Süper Müsli İçeriği İçeren Akşam Muslisi Paketleri
Formula 7
7d7 Supper Müsli 40 gr. lık 7 Paket

Orjinal 7 Supper Müsli İçeriği İçeren Akşam Muslisi Paketleri


40 g lık 7 paket özel 7d7 Supper Müsli karışımı içermektedir.

Müsli İçeriği:
. Tam tahıllar [Yulaf Ezme - (% 30)]
. Buğday Kepeği (%29)
. Buğday Ruşeymi (%13)
. Havuç Lifi (%12)
. Muz (%5)
. Keten Tohumu (%4)
. Yeşil Çay (%2)
. Tarçın (%2)
. Keçiboynuzu (%2)
. Tere Tıohumu (%1)
. Zencefil (%1)
. GLUTEN İÇERİR.

Ürün Özellikleri

7d7 Supper Müsli ürünü GDO, yapay aromalar, tatlandırıcılar, lezzet arttırıcılar, glikoz şurubu, pirinç, ilave şeker, trans yağlar, mısır, kükürt, gibi kimyasal koruyucular ve renklendiriciler içermez.

7d7 Supper Müsli, zengin lif ve protein kaynağıdır. İnsan sağlığı ve beslenme yönetiminde yardımcı 8 bitki içerir. Değer ve miktarları özel olarak formüle edilmiştir.

7d7 Supper Müsli saati ve miktarı belirlenmiş 7 günlük bir plan sunmaktadır. Çünkü ne yediğiniz kadar ne zaman yediğiniz de önemlidir. 7 gün boyunca tüketilmek üzere 7 ayrı paketten oluşur. Akşamları yeme saatiniz ve yediğiniz miktarla ilgili alışkanlıklarınızı değiştirmeniz için size destek olacaktır.

Kullanım Önerisi

1 paket 7d7 Supper Müsli 'yi bir kaseye boşaltın, 125 g (3 yemek kaşığı) yoğurt ekleyin. Yaban Mersini ve böğürtlenle lezzetlendirerek akşam saat 7'de afiyetle yiyin.

 
Gıda Takviyeleri Hakkında Uyarı

Takviye edici ürünleri nemden ve ışıktan uzak tutunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Önerilen kullanım miktarını aşmayınız. Herhangi bir beklenmeyen rahatsızlıkta en yakın sağlık ocağına ya da doktorunuza danışınız. Takviye edici gıdalar ilaç değildir. Günlük beslenmenizin yerine geçemezler. Hamile ya da emzirme döneminde güvenli olmayabilir. Kullanmadan önce doktorunuza başvurunuz. Herhangi bir hastalığınız için kullandığınız ilaçlar ile takviye edici gıdalar arasında ciddi farklar vardır. Bu sebeple zarar görebilirsiniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Dikkat! Yönetmelik gereği internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilan ve reklam gibi yanıltıcı, kamu sağlığını bozucu ve eksik bilgiler içermesi yasaktır. Bu sebeple sitemizde satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerin tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları giderdiği, tedavisine yardımcı olduğu ve tedavi ettiği şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. www.dermokozmetik.com aracılığı ile satışı yapılan gıda takviyesi, doğal kaynaklı ya da bitkisel hayvansal ürünler ve vitamin destekli ürünler takviye edici gıdalardır. İlaç değildir. Hastalıkları önleme ya da tedavi amacıyla tavsiye edilmez. Gıda takviye edici ürünler normal beslenmenin yerine geçemez. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmamaya dikkat ediniz. Hastalık, hamilelik, emzirme dönemi ve ilaç kullanılması durumunda mutlaka doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve ürün detaylarda yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavileriniz için doktorunuza başvurunuz.Ürün Miktarı : 40 Gr
Taksit
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Tek Çekim
30,40 TL
30,40 TL
Taksit
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Tek Çekim
30,40 TL
30,40 TL
Taksit
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Tek Çekim
30,40 TL
30,40 TL
Taksit
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Tek Çekim
30,40 TL
30,40 TL
Taksit
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Tek Çekim
30,40 TL
30,40 TL
Taksit
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Tek Çekim
30,40 TL
30,40 TL