Ürün Adı
Ocean Krill Oil 30 Kapsül
Stok Kodu
11479
Kategori
Balık Yağları Omega 3
Marka
Orzax
Fiyat
119,50 TL
İndirimli Fiyat
107,55 TL
Yerli Üretim
Ön Yazı
Omega-3 ve Krill Yağı İçeren Yumuşak Kapsül
Orzax

Ocean Krill Oil 30 Kapsül

 

Omega-3 ve Krill Yağı İçeren Yumuşak Kapsül


İçeriği: ( Her 1 Kapsülde )

Kril Yağı 700 mg
Fosfolipit 294 mg
Astaksantin 70 mcg
EPA 102 mg
DHA 60 mg
Toplam Omega 3 175 mg 
 Ocean Krill Oil içerisinde bulunan omega 3 yağ asitlerinden EPA ve DHA, hücrelerin yapısında görev alan esansiyel yağ asitleridir.

Ocean Krill Oil bileşiminde yer alan özel moleküller ile omega 3 desteği sunmanın yanında güçlü bir antioksidandır.

Yapısında yer alan EPA-DHA, fosfolipitler, kolin ve astaksantin ile kalp-damar sağlığını korumaya yönelik etkilere sahiptir.

Ocean Krill Oil diğer kril yağlarına kıyasla 7 kat daha güçlü antioksidan seviyeye sahiptir.


Kullanım Şekli ve Dozu
Doktor tarafından farklı şekilde kullanımı önerilmediyse
Tercihen yemeklerle beraber günde 1 - 2 kapsül alınması önerilir.

Uyarılar ve Önlemler
Çocukların ulaşamayacağı yerlerde, ambalajı içerisinde ve 25 °C'nin altındaki oda sıcaklığında saklayınız.
* Ocean Balık Yağları IFOS'tan 5 yıldızlı kalite onayına sahip olup her seride test edilmektedir.
* Ocean kapsülleri trigliserid formdadır ve bu sayede yüksek emilime sahiptir.
* Ocean kapsülleri balık jelatininden üretilmektedır.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Yasal Uyarı!.. Yönetmelik gereğince, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Dermokozmetik.com aracılığı ile satılan Gıda Takviyeleri bitkisel içerikli ürünlerdir. İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır.
Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.
Gıda Takviyeleri Hakkında Uyarı

Takviye edici ürünleri nemden ve ışıktan uzak tutunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Önerilen kullanım miktarını aşmayınız. Herhangi bir beklenmeyen rahatsızlıkta en yakın sağlık ocağına ya da doktorunuza danışınız. Takviye edici gıdalar ilaç değildir. Günlük beslenmenizin yerine geçemezler. Hamile ya da emzirme döneminde güvenli olmayabilir. Kullanmadan önce doktorunuza başvurunuz. Herhangi bir hastalığınız için kullandığınız ilaçlar ile takviye edici gıdalar arasında ciddi farklar vardır. Bu sebeple zarar görebilirsiniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Dikkat! Yönetmelik gereği internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilan ve reklam gibi yanıltıcı, kamu sağlığını bozucu ve eksik bilgiler içermesi yasaktır. Bu sebeple sitemizde satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerin tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları giderdiği, tedavisine yardımcı olduğu ve tedavi ettiği şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. www.dermokozmetik.com aracılığı ile satışı yapılan gıda takviyesi, doğal kaynaklı ya da bitkisel hayvansal ürünler ve vitamin destekli ürünler takviye edici gıdalardır. İlaç değildir. Hastalıkları önleme ya da tedavi amacıyla tavsiye edilmez. Gıda takviye edici ürünler normal beslenmenin yerine geçemez. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmamaya dikkat ediniz. Hastalık, hamilelik, emzirme dönemi ve ilaç kullanılması durumunda mutlaka doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve ürün detaylarda yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavileriniz için doktorunuza başvurunuz.Taksit
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Tek Çekim
107,55 TL
107,55 TL
Taksit
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Tek Çekim
107,55 TL
107,55 TL
Taksit
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Tek Çekim
107,55 TL
107,55 TL
Taksit
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Tek Çekim
107,55 TL
107,55 TL
Taksit
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Tek Çekim
107,55 TL
107,55 TL
Taksit
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Tek Çekim
107,55 TL
107,55 TL