Ocean Plus Fish Oil 1200 mg 50 Kapsül Saf Balık Yağı
<>< önceki="" sayfaya="">
Phyto Gloss Platinium 145 ml - Boya Sonrası Saç Rengini Belirginleştiren Platin Yansıma
Phyto Gloss Platinium 145 ml - Boya Sonrası Saç Rengini Belirginleştiren Platin Yansıma

Phyto Gloss Platinium 145 ml - Boya Sonrası Saç Rengini Belirginleştiren Platin Yansıma (0618059109942)

0,00
Marka : Phyto
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : 65,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 55,25 TL(KDV Dahil)

Phyto Gloss Colour Platinum Saç Rengini Belirginleştiren Boya Sonrası Bitkisel Bakım

Phyto Gloss Colour Platinum Ürün Açıklaması

Saç Rengini Belirginleştiren Boya Sonrası Bitkisel Bakım

Phyto Gloss Colour saç rengini belirginleştiren boya sonrası bitkisel saç bakım ürünü bitkisel pigmentlerle renk arttırıcı ekspres bakım ürünü ile saçlarınız için herhangi bir oksidasyon işlemine maruz kalmaksızın ışıltılı canlı  saç renginizi uzun süre ilk günkü gibi muhafaza edebilirsiniz. Yeniden pigment veren ürünler, ışığı hapseder ve anında saçınızın doğal rengiyle karıştırarak zenginleştirir ve son derece parlak bir görünüm sağlar. Titizlikle seçilen bitkisel pigmentler ile zenginleştirilmiş formülü sayesinde saçınıza yoğun ışıltı verir ve parlaklığını arttırır. Bileşimindeki mango yağı ve E vitamini ile Phyto Gloss Colour ürünleri saçınızı besler, rengini yoğunlaştırır ve saçınızın ihtiyaç duyduğu korumayı sağlar.
Phyto Gloss Colour Silikon ve paraben içermez.

Kullanımı:
  • İçeriğinde bulunan eldivenlerinizi giydikten sonra Phyto Gloss Colour ürününün koruyucu tırnağı kaldırıp 5 - 6 defa bastırarak, kuru veya havlu ile nemi alınmış saça ellerinizle tüm saçınıza eşit bir biçimde yayılacak şekilde uygulayın.

Phyto Gloss Colour Saç Renk Koruyucu Kullanımı: Bir miktar saç bakım ürününü temizlenmiş saçınızda 5 dakika süreyle beklettikten sonra iyice durulayın. Phyto Gloss Colour saç bakım ürünü yaklaşık olarak 10 uygulamaya yetecek kadar içeriğe sahiptir.
 
Bu işlemi saçınızı
5-6 kere yıkama sonrasında, tekrar aynı şekilde saçınıza uygulamanız tavsiye edilir.
Ürün Miktarı
145 Ml

Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.