Ocean Plus Fish Oil 1200 mg 50 Kapsül Saf Balık Yağı
SVR
Svr Sebiaclear Creme Spf50 50ml - Karma ve Yağlı Ciltler için Güneş Koruyucu
< < Önceki Sayfaya Dön
Physicians Formula S.Strips Custom Bronzer Blush & Eye Shadow - 3'ü 1 Arada Bronzer (Allık,Far,Bronzer)
Physicians Formula S.Strips Custom Bronzer Blush & Eye Shadow - 3'ü 1 Arada Bronzer (Allık,Far,Bronzer)

Physicians Formula S.Strips Custom Bronzer Blush & Eye Shadow - 3'ü 1 Arada Bronzer (Allık,Far,Bronzer) (1754)

0,00
İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : 66,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 49,50 TL(KDV Dahil)

Physicians Formula 3'ü 1 Arada Bronzer (allık, far, bronzer)


 

Physicians Formula S.Strips Custom Bronzer, Blush & Eye Shadow


Physicians Formula markası 1937'de ünlü alerjenist Dr.Frank Crandall tarafından çok hassas ve alerjik bir cilde sahip olan eşine, aşkının bir hediyesi olarak doğmuş ve daha sonra mineral makyajda öncü markalardan biri haline gelmiştir.Doktor formülü anlamına gelen marka isminden de anlaşılacağı gibi; güzelliğin sağlıkla buluştuğu mineral makyaj markasıdır.Physicians Formula'nın ürün formülleri; kozmetikte en çok bilinen ve  cildi tahriş eden 132 zararlı kimyasal, parfüm ve PABA içermemektedir.

Cilt sağlığını korumaya yönelik formülleri ile ABD Cilt Kanser Kurumu tarafından önerilen Physicians Formula ürünleri, aynı zamanda iritasyon,sivilcelenme ve siyah noktaya sebep olmayan içeriği ile de alerjenistler, dermatologlar, göz doktorları ve estetisyenler tarafından tavsiye edilmektedir.

Sarı bronz ve altın renginden oluşan 5 farklı ton ile cildinize mükemmel bronz bir görünüm verir. Parfüm içermez. Allık etkisi için elmacık kemiklerinize uygulayın. Göz farı olarak istediğiniz tonu sürebilirsiniz. Göz ile temas ettirmeyiniz.

 
Etiketler
Physicians Formula, Physicians S.Strips, Physicians Custom, Physicians Bronzer, Physicians Blush, Physicians, Physicians Eye, Physicians Shadow, Physicians, Physicians 3'ü, Physicians 1, Physicians Arada, Physicians Bronzer, Physicians (Allık, Far, Bronzer), Formula S.Strips, Formula Custom, Formula Bronzer, Formula Blush, Formula, Formula Eye, Formula Shadow, Formula, Formula 3'ü, Formula 1, Formula Arada, Formula Bronzer, Formula (Allık, Far, Bronzer), S.Strips Custom, S.Strips Bronzer, S.Strips Blush, S.Strips, S.Strips Eye, S.Strips Shadow, S.Strips, S.Strips 3'ü, S.Strips 1, S.Strips Arada, S.Strips Bronzer, S.Strips (Allık, Far, Bronzer), Custom Bronzer, Custom Blush, Custom, Custom Eye, Custom Shadow, Custom, Custom 3'ü, Custom 1, Custom Arada, Custom Bronzer, Custom (Allık, Far, Bronzer), Bronzer Blush, Bronzer, Bronzer Eye, Bronzer Shadow, Bronzer, Bronzer 3'ü, Bronzer 1, Bronzer Arada, Bronzer Bronzer, Bronzer (Allık, Far, Bronzer), Blush, Blush Eye, Blush Shadow, Blush, Blush 3'ü, Blush 1, Blush Arada, Blush Bronzer, Blush (Allık, Far, Bronzer), Eye, Shadow, , 3'ü, 1, Arada, Bronzer, (Allık, Far, Bronzer), Eye Shadow, Eye, Eye 3'ü, Eye 1, Eye Arada, Eye Bronzer, Eye (Allık, Far, Bronzer), Shadow, Shadow 3'ü, Shadow 1, Shadow Arada, Shadow Bronzer, Shadow (Allık, Far, Bronzer), -3'ü, -1, -Arada, -Bronzer, -(Allık, Far, Bronzer), 3'ü 1, 3'ü Arada, 3'ü Bronzer, 3'ü (Allık, Far, Bronzer), 1 Arada, 1 Bronzer, 1 (Allık, Far, Bronzer), Arada Bronzer, Arada (Allık, Far, Bronzer), Bronzer (Allık, Far, Bronzer),
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.