Nuxe Aroma Vaillance Express Roll-on 15 ml Kırışıklıklar İçin Roll-on (1015)

Marka : Nuxe
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : 119,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 95,20 TL(KDV Dahil)

Nuxe Derin Kırışıklıklar İçin Doldurucu Roll-on

Nuxe Aroma Vaillance Express Roll-on 15 ml


Nuxe Aroma Vaillance serisi ile cildinizdeki derin kırışıklıkları azaltarak zamanı geriye alabilirsiniz.


Derin kırışıklar, göz, dudak ve alın çeresini doldurucu roll-on

Nuxe Derin Kırışıklıklar İçin Doldurucu Roll-on       


Nuxe Aroma Vaillance Roll-on cilt kırışıklıklarını gidermeye özellikle göz, alın, dudak gibi bölgelerde anında etkili doldurucu bir ürün.
Tüm cilt tipleri için kullanıma uygundur.
Nuxe Aroma Vaillance Express Roll On alın, kazayağı, dudak çevresi ve yerleşik derin kırışıklıkları doldurur ve düzleştirir, hızlı ve uzun süren etki sağlar.
Metal roll on başlığıyla masaj ile özellikle çizgilerin daha yoğun olduğu kazayağı, kaş arası, mimik kırışıklıkları ve dudak çevresinde kolay uygulama imkanı sağlıyor.
Yaşlanmanın ilk belirtilerinin görüldüğü göz, alın ve dudak bölgelerinde toparlayıcı ve aydınlatıcı etki sağlıyor.

Doğal içeriğiyle hızlı etki ederek kırışıklıkların görünümünü azaltıyor.

Bileşimindeki hibiscus tohumu, dere otu tohumu, calendula ve kakao özlerinden oluşan doğal içeriği ile derin kırışıklıklarla savaşıyor, cildin sıkılığını yeniden kazanmasına yardımcı oluyor.
 

İçeriğindeki meşe kabuğu ekstresi, dokuları gerginleştirip cildi yumuşatırken hyaluronik asit kürecikleri kırışıklıkları doldurarak yorgunluk etkilerinin silinmesine yardımcı oluyor. Düzeltici optik pigmentler, altın yansımalı incilerle cilde ışıltı verirken, gülhatmi tohumu, aynisefa özü, dereotu tohumu, kakao özleri ve hodan yağı ise cildin gerginleşmesine yardımcı oluyor.

Aroma-Vaillance serisi, üç yüksek bakım etkili ürünüyle olgun cilt çizgileri ile savaşıyor. Çizgiler ve cilt elastikiyeti üzerine kanıtlanmış özel bitki performansıyla seri, kırışıklıkları hedefleyerek çizgilerin görünümünü ve cilt gerginliğini düzeltmeye yardımcı oluyor.

Ciltteki derin kırışıklıkları gözle görülür şekilde azaltır ve cildi elastikiyetini arttırarak ve gergin bir görünüme kavuşmasını sağlar.

  • Ürün Miktarı
    • 15 ML
Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.