YENİ ÜRÜNLER

Neutrogena Visibly Clear Siyah Nokta Temizleyici Peeling Jel 150 ml (Z-NTRGN1)

Marka : Neutrogena
İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : 45,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 40,50 TL(KDV Dahil)

Neutrogena Siyah Nokta Temizleyici Peeling Jel Visibly Clear Daily Scrub Gel

Neutrogena Visibly Clear Siyah Nokta Temizleyici Peeling Jel 150 ml

Neutrogena Visibly Clear Siyah Nokta Temizleyici Peeling Jel 150 ml


Neutrogena Visibly Clear Peeling Gel
Neutrogena Siyah Nokta Temizleyici Peeling Jel
Neutrogena Visibly Clear Daily Scrub Gel
Neutrogena Siyah Nokta Temizleyici Peeling Jeli siyah noktaların azalmasını sağlar ve yeniden oluşmasını engeller. Neutrogena Siyah Nokta Temizleyici Peeling Jeli ilk günden itibaren etkilidir. Kullanıldıktan sonra etkisi 3 haftaya kadar sürer.
 
Neutrogena Siyah Nokta Temizleyici Peeling Jeli siyah noktaların azalmasına yardımcı olur: Kremsi formülündeki arındırıcı mikro tanecikler sayesinde, tıkalı gözenekleri siyah noktaya sebep olan yağ ve kirden arındırarak açılmasını sağlar.
 
Neutrogena Siyah Nokta Temizleyici Peeling Jeli siyah noktaların oluşmasını engellemeye yardımcı olur: İçeriğindeki siyah noktalarla savaşan bileşenler sayesinde gözenekleri derinlemesine temizler, 3 hafta boyunca siyah noktaları uzak tutar.

Neutrogena Siyah Nokta Temizleyici Peeling JelininSiyah noktaları uzun süreli olarak azalttığı klinik olarak kanıtlanmıştır.
 
Cinsiyet
Unisex
Kullanım Zamanı
Genel
Cilt Tipi
Yağlı - Akneli Cilt
Bölge
Yüz
Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.