Ocean Plus Fish Oil 1200 mg 50 Kapsül Saf Balık Yağı
<>< önceki="" sayfaya="">
Lancome Tresor In Love EDP Eau de Parfum 50 ml Bayan Parfümü
Lancome Tresor In Love EDP Eau de Parfum 50 ml Bayan Parfümü

Lancome Tresor In Love EDP Eau de Parfum 50 ml Bayan Parfümü (3212)

0,00
Marka : Lancome
İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : 850,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 765,00 TL(KDV Dahil)
Ücretsiz Kargo

Lancome Paris Tresor In Love Kadın Parfümü

Lancome

Lancome Tresor In Love 50 ml Bayan Parfümü

 

Eau de Parfum

 

Lancome Parfüm
  • Lancome Paris Tresor In Love Kadın Parfümü

Bundan yirmi yıl önce, Lancome üst düzey parfüm markalarının efsanesi hâline gelen eşsiz bir parfüm yaratmıştı : Tresor.
Bugün Lancôme, Tresor In Love'u sunarak yeni bir öykü yazıyor : her şeyin başlangıcı olan değerli bir an, çiçeksi notalarla dışa vurulan bir romantizm...

Sırasıyla aydınlık ve çarpıcı, şehvetli ve pırıl pırıl olan Tresor In Love, kanatlanan bir ritimle aşkın ezgisini mırıldanır. Tresor In Love'un kadın kahramanı aşk hikayesini dokunaklı bir içtenlikle yaşar. Tresor In Love, tanışma heyecanının yoğun hislere karıştığı, âşık bir genç kadının karmaşık duygularına benzer şekilde, karşıtlıklar içerisinde hazırlanmıştır : bir Nektarin ve Sedir Odunu dokunuşu, özel bir Gül ve ışıltılar yayan Yasemin'den oluşan karşı konulamaz yeni bir çiçekli karışım.

İnce uzun silüetiyle bir arzu nesnesine dönüşen Tresor In Love şişesi, günümüz dünyasını özetleyen oldukça modern bir enerji yayar. Boyuna takılan bir nazar boncuğu gibi şişeye bağlanmış siyah saten bir gül.

Tresor in Love neşeli bir kanatlanışla, gerçek bir yıldırım etkisi yaratabilecek güce sahip olan Armut ve Nektarin meyvelerinin birliğiyle başlar.

Ardından parfümün kalbinde, tüm hafifliğiyle taşınacak bir duygu ürpertisi yaratan Gül ve Yasemin çiçeklerinin armonisi belirir.

Nihayet temelde, Sedir odunu ve beyaz Misk ile hafif bir çekicilik yayan odunsu bir nota.

Tresor in Love çok hafiftir. Şık ve modern bir ferahlık örtüsü için boyun çukuruna sürülecek birkaç damla ile kalbiniz Fransız usulü sevmenin özgürlüğüyle dolsun.
Ürün Miktarı
50 ML
Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.