Ocean Plus Fish Oil 1200 mg 50 Kapsül Saf Balık Yağı
<>< önceki="" sayfaya="">
Lancome Poeme EDP Eau de Parfum 100 ml Kadın Parfümü
Lancome Poeme EDP Eau de Parfum 100 ml Kadın Parfümü

Lancome Poeme EDP Eau de Parfum 100 ml Kadın Parfümü (3220)

0,00
Marka : Lancome
İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : 1.200,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 1.080,00 TL(KDV Dahil)
Ücretsiz Kargo

Lancome Paris Poeme EDP Bayan Parfümü,

Lancome

Lancome Poeme 100 ml Kadın Parfümü

 

Eau de Parfum

 

Lancome Kadın Parfümü
  • Lancome Paris Poeme EDP Eau de Parfum Bayan Parfümü
  • Poeme Eau de Parfum Spray for Women

Sözcüklerin de ötesinde bir aşk ilanı ve baştan çıkarıcı bir koku...
Karşıtlıklar içinde, Himalaya Beyaz Gelinciğinin çarpıcı notası, Datura Çiçeğinin büyüleyici kokusuyla birleşir. Beyaz çiçeklerin sarı çiçeklerle birliği... Şiirde her bir sözcük, dile getirilemeyeni ifade etmeye yarayan birer çiçek gibidir.

Doğunun gölge ve ışık parfümü olan Poême, karşıtlık sanatının uzmanıdır. Kırağı düşmüş ya da güneşli, mavi ya da sarı, hırçın ya da sakin, Poême'in şiir notaları şiirsel bir koku figürü çizer.

En değerli çiçekler en başta ayrılır : Çarpıcı bir ışıltıya sahip kumların çiçeği lüks ve zevke düşkün Datura (Boru) Çiçeği. Bu sarı ve çekici notayı dinlendirmek için, kırağının maça yıldızı, Himalayaların Mavi Gelinciği.

Ardından, güneşli bir bahçenin ışık saçan güzelliğini yansıtan beyaz ve sarı taze çiçeklerin karma korosu yükselir: Mimoza, Fulya, Frezya, Gül ve Vanilya çiçeği.

Cildinize yaklaşık 20 cm uzaklıktan püskürtünüz ve muhteşem bir iz bırakmak için özellikle bilek içleri, kulak memesi altı, diz arkaları gibi vücudunuzun sıcak bölgelerine öncelik veriniz.
Ürün Miktarı
100 ML
Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.