La Roche Posay Leke Ürünleri

Cilt lekeleri özellikle güneş kaynaklı ve ileri yaşlarda, yaşlanma ile birlikte oluşmaktadır. Cilt lekeleriyle başa çıkmak için cildimizi güneş ışınlarına karşı korumalı, güneşle temasta bulanacağı saatlerde dışarı çıkmadan önce cildimizi güneş korumalı kremlerle korumalıyız.
La Roche Posay' ın geliştirdiği La Roche Posay Koyu Lekeler İçin Krem ve La Roche Posay Yoğun Lekeler İçin Serum cildinizde yeni leke oluşumuna karşı korurken aynı zamanda lekeleri hafifletmek, cildi güneşten korumak ve nemlendirmek için zengin içeriğe cilt lekeleriyle başa çıkmada ideal bir üründür. Ciltte oluşan lekeler ton farklılıklarına ve sağlıksız bir cilt görünümüne neden olmaktadır. Bu sağlıksız cildi canlandırmak, aydınlık bir görünüm kazandırmak için La Roche Posay Kahverengi Lekeler İçin Yardımcı Krem ile cildinizi lekelerden kurtarmak için yardımcı bir bakım desteği sağlayabilirsiniz.
Yaş ilerlemesiyle birlikte kırışıklık ve yaşlanma belirtileri gibi cilt hasarlarına karşı cildi nemlendirmek, kırışıklıkları azaltmak ve cilt dokusunu dolgunlaştırmak İçin La Roche Posay Dolgunlaştırıcı Serum ile cilde dolgunlaştırıcı, anti-aging bakım için mükemmel bir çözüm oluşturabilir.