La Roche Posay Anthelios XL SPF50+ Fluide Extreme 50 ml - Çok Açık Renkli Ciltler için Güneş Koruyucu (3814)

İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : 65,90 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 56,02 TL(KDV Dahil)
Güneş Çanta Hediye

La Roche Posay Anthelios Fluide Extreme

La Roche Posay Anthelios XL SPF50+ Fluide Extreme 50 ml - Çok Açık Renkli Ciltler için Güneş Koruyucu
 

Çok açık renkli ve güneşe hassas ciltlerin korunmasında kullanılır. Güneş ışınlarının yol açtığı güneş yanıkları ve lekeler gibi görünen zararların yanı sıra gözle görülmeyen zararlar için uygulanabilir.
 
La Roche Posay Anthelios XL SPF50+ Fluide Extreme Özellikleri Nelerdir?
 
Anthelios, UV ışınlarının neden olduğu cilt yaşlanması, cilt hasarları ve fotodermatitlerden korunmak içindir. Bu amaçla çok yüksek UVA koruması sunmaktadır (UVA: IPD: 80 - PPD: 28). Öte yandan SPF 60+ değeri ile güneş yanıklarının oluşmasına karşı da yüksek koruma sunmaktadır. Yağsız ve kolay uygulanabilir bir üründür.
İçerdiği filtre sistemi fotostabildir. Foto, İmmünosüpresyon, Lupuz Eritematozu ve Polimorf Işık erüpsiyonunda Komedojenik değildir. Su geçirmez. Güneşe karşı tam koruyucudur. Çinko Oksit ve PABA türevlerini içermez. Opak filtre olarak TiOî ile desteklenmiştir.
Yoğun güneş ışığı altında,alerjiye eğilimli hassas veya güneşe karşı toleranssız ciltLa Roche Posay Anthelios XL SPF50+ Fluide Extreme Yenilikler Nelerdir?

UVA ışınlarına karşı,Mexorly SX ve Mexorly XL içeren,ışığa dayanıklı,Senna Alata özü ile zenginleştirilmiş filtreleme sistemi
Cildi yağlandırmayan,akışkan,iz bırakmayan doku.Normal ve karma ciltler için uygundur.
La Roche Posay Eau Thermale 50 ml
Termal Suyu ile Cildiniz yatışşın , ferahlasın ve nemlensin
Selenyum içeren, serbest radikallere karşı etkili, cildi yatıştırıcı ve nemlendirici termal su. Mineraller ve selenyum gibi eşsiz elementlerin birleşimi sayesinde cildi nemlendirmek, rahatlatmak ve yumuşatmak için uygulanabilir.

 
La Roche Posay Eau Thermale Özellikleri Nelerdir?
Güneş ve dermatolojik bakımlar, tarafından tahriş olmuş hassas cilt içindir.
Cilt bakımı için tamamlayıcı termal su spreyi, özellikle hassas, kuru ve kırılgan ciltler içindir.


La Roche Posay Eau Thermale Nasıl Kullanmalı?

La Roche Posay Termal Suyunu güneşlenirken ve güneşlendikten sonra cildi yatıştırmak ve nemlendirmek için spreyi sıkın ve etki göstermesi için 2-3 dakika bekleyin.

La Roche Posay Eau Thermale İçeriğinde Ne var?

Bicarbonace; 387 mg/l, Kalsiyum: 149 mg/l, Silicates: 31.6 mg/l, Selenium: 53 mg/l. Çinko: 5 mg/l,  pH nötrdür.
 
"
 • Cilt Tipi
  • Tüm Ciltler
 • Güneş Koruması
  • SPF 46 +
 • Cinsiyet
  • Unisex
 • Kullanım Zamanı
  • Gündüz
Benzer Ürünler
Etiketler
La Roche, La Posay, La Anthelios, La XL, La SPF50, La Fluide, La Extreme, La 50, La ml, La, La Çok, La Açık, La Renkli, La Ciltler, La için, La Güneş, La Koruyucu, Roche Posay, Roche Anthelios, Roche XL, Roche SPF50, Roche Fluide, Roche Extreme, Roche 50, Roche ml, Roche, Roche Çok, Roche Açık, Roche Renkli, Roche Ciltler, Roche için, Roche Güneş, Roche Koruyucu, Posay Anthelios, Posay XL, Posay SPF50, Posay Fluide, Posay Extreme, Posay 50, Posay ml, Posay, Posay Çok, Posay Açık, Posay Renkli, Posay Ciltler, Posay için, Posay Güneş, Posay Koruyucu, Anthelios XL, Anthelios SPF50, Anthelios Fluide, Anthelios Extreme, Anthelios 50, Anthelios ml, Anthelios, Anthelios Çok, Anthelios Açık, Anthelios Renkli, Anthelios Ciltler, Anthelios için, Anthelios Güneş, Anthelios Koruyucu, XL SPF50, XL Fluide, XL Extreme, XL 50, XL ml, XL, XL Çok, XL Açık, XL Renkli, XL Ciltler, XL için, XL Güneş, XL Koruyucu, SPF50 Fluide, SPF50 Extreme, SPF50 50, SPF50 ml, SPF50 , SPF50 Çok, SPF50 Açık, SPF50 Renkli, SPF50 Ciltler, SPF50 için, SPF50 Güneş, SPF50 Koruyucu, Fluide Extreme, Fluide 50, Fluide ml, Fluide, Fluide Çok, Fluide Açık, Fluide Renkli, Fluide Ciltler, Fluide için, Fluide Güneş, Fluide Koruyucu, Extreme 50, Extreme ml, Extreme, Extreme Çok, Extreme Açık, Extreme Renkli, Extreme Ciltler, Extreme için, Extreme Güneş, Extreme Koruyucu, 50 ml, 50, 50 Çok, 50 Açık, 50 Renkli, 50 Ciltler, 50 için, 50 Güneş, 50 Koruyucu, ml, ml Çok, ml Açık, ml Renkli, ml Ciltler, ml için, ml Güneş, ml Koruyucu, -Çok, -Açık, -Renkli, -Ciltler, -için, -Güneş, -Koruyucu, Çok Açık, Çok Renkli, Çok Ciltler, Çok için, Çok Güneş, Çok Koruyucu, Açık Renkli, Açık Ciltler, Açık için, Açık Güneş, Açık Koruyucu, Renkli Ciltler, Renkli için, Renkli Güneş, Renkli Koruyucu, Ciltler için, Ciltler Güneş, Ciltler Koruyucu, için Güneş, için Koruyucu, Güneş Koruyucu,
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.