KAMPANYA
Vichy Aminexil Serum Hediye
YENİ ÜRÜNLER

Kondromin-S Calcium Effervesan 60 Tablet (dr_124)

Marka : Assos
İndirim Oranı : %1 İndirim
Fiyat : 124,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 122,76 TL(KDV Dahil)

Kondromin-S Kalcium Glukozamin, Kondroitin, MSM, Manganez, MSM Vitamin D3, İçeren Effervesan Tablet

Kondromin-S Calcium Effervesan 60 Tablet


Kondromin-S Kalcium Glukozamin, Kondroitin, MSM, Manganez, MSM Vitamin D3, İçeren Effervesan Tablet

Tablet içeriği:

  1. Glukozamin Sülfat (kristalin) 1500 mg
  2. Kondroitin Sülfat   1200 mg
  3. Manganez   40 mg
  4. MSM   600 mg
  5. Kalsiyum  1000 mg
  6. Vitamin D3  800 IU
 
Kullanımı:
 
Yemek sonrası veya yemek esnasında yeterli bir miktar Günde 2 efervesan tablet alınır.
 
Gıda Takviyeleri Hakkında Uyarı

Takviye edici ürünleri nemden ve ışıktan uzak tutunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Önerilen kullanım miktarını aşmayınız. Herhangi bir beklenmeyen rahatsızlıkta en yakın sağlık ocağına ya da doktorunuza danışınız. Takviye edici gıdalar ilaç değildir. Günlük beslenmenizin yerine geçemezler. Hamile ya da emzirme döneminde güvenli olmayabilir. Kullanmadan önce doktorunuza başvurunuz. Herhangi bir hastalığınız için kullandığınız ilaçlar ile takviye edici gıdalar arasında ciddi farklar vardır. Bu sebeple zarar görebilirsiniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Dikkat! Yönetmelik gereği internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilan ve reklam gibi yanıltıcı, kamu sağlığını bozucu ve eksik bilgiler içermesi yasaktır. Bu sebeple sitemizde satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerin tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları giderdiği, tedavisine yardımcı olduğu ve tedavi ettiği şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. www.dermokozmetik.com aracılığı ile satışı yapılan gıda takviyesi, doğal kaynaklı ya da bitkisel hayvansal ürünler ve vitamin destekli ürünler takviye edici gıdalardır. İlaç değildir. Hastalıkları önleme ya da tedavi amacıyla tavsiye edilmez. Gıda takviye edici ürünler normal beslenmenin yerine geçemez. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmamaya dikkat ediniz. Hastalık, hamilelik, emzirme dönemi ve ilaç kullanılması durumunda mutlaka doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve ürün detaylarda yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavileriniz için doktorunuza başvurunuz.

Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.