Kinerase C8 Peptide İntensive Treatment 30 ml - Kırışıklık Giderici Serumu (1521)

Marka : Kinerase
İndirim Oranı : %17 İndirim
Fiyat : 219,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 181,77 TL(KDV Dahil)
Ücretsiz Kargo

Kinerase C8 Peptide İçeren Kırışıklık Serumu Yaşlanmaya bağlı kırışıklık giderici hekzapeptittir.

Kinerase C8 Peptide İntensive Treatment 30 ml


Kırışıklık Serumu
Kinerase C8 Peptide İçeren Kırışıklık Serumu Yaşlanmaya bağlı kırışıklık giderici hekzapeptittir.
Tüm cilt tipleri için uygundur.
 
. Yüz ve Boyundaki kırışıklara
. Cildin elastikiyet kaybına karşı
. Anti-oksidan takviyeli
. Yoğun miktarda peptit içerir
Kinerase Kinetin C8 Peptide İçeren Destekleyici Serum kırışıklıklardan daha kolay kurtulmaya yardımcı olur. Ayrıca kırışıklık giderici diğer yöntemlere de ( cerrahi işlemler ve tedaviler) destek olur.
 

Kinerase Kinetin İçeren Destekleyici Serumun mucize içeriği,

Argireline : Cilde özel;yaşlanmaya bağlı kırışıklık giderici bir hekzapeptittir.Argireline'de,yaşlanan cildin görünümünü düzeltmeye yardımcı olan 6 amino asit vardır Mikrokapsüllenmiş L-askobpik asit :Kendisi okside olmadan cildin daha fazla C vitamini emebilmesi için kapsüllere konmuştur

Yeşil çay ektraktı : Cilde antioksidan takviye yapar.Cildi yumuşatır.Yaşlılığa ve çevresel etkilere bağlı yangısal süreçleri baskılar Bu iki bileşen daha genç görünümlü bir cilt için birlikte etki gösterir.Sonuç daha sağlıklı görünen ten,daha sıkı bir cilt ve daha az güneş hasarı belirtisidir.

E vitamini : Cilde dost çok güçlü bir Antioksidandır. Hyalunorik Asit:Cilde nemi çeker,cildin bir nem mıknatısı gibi davranmasını sağlar.Cildin doğal nemlendiricisidir.

Kinerase Kinetin İçeren Destekleyici Serum nem içermeyen güçlü bir uygulama olduğundan arkasından Kinerase Kinetin Cilt Bakım Kremi uygulanması önemlidir.
 

  • Ürün Miktarı
    • 30 ML
Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.