Institut Esthederm Adaptasun Face Cream Normal or Strong Sun 50 ml Hassas Cilt
Institut Esthederm Adaptasun Face Cream Normal or Strong Sun 50 ml Hassas Cilt

Institut Esthederm Adaptasun Face Cream Normal or Strong Sun 50 ml Hassas Cilt (1690)

İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : 349,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 296,65 TL(KDV Dahil)
Ücretsiz Kargo

Yüksek UV maruzatına karşı koruyucu yüz kremi Hassas cilt/Normal GüneşInstitut Esthederm Adaptasun Adaptasun Face Cream Normal or Strong Sun 50 ml


Hassas ciltlerin güneşe adaptasyonunu sağlamak için formüle edilmiş, güneş koruyucu yüz kremi-Normal/Yoğun güneş ışığı

PHOTO CELLULAR CARE, cildin güneş ışığına adaptasyonunu destekleyen, cildi güneşin zararlarından koruyan bir Güneş Bakım Serisidir. UV ışınlarının zararlı etkilerini uzaklaştırırken yararlı etkilerinden faydalanmasını sağlamak için bakım oluşturabilir.

Photo Cellular Care ürünleri, hücrenin yaşamsal fonksiyonlarının en iyi şekilde gerçekleştirilebilmesi için gerekli olan enerji desteğini sağlamak için CELLULAR WATER ile formülize edilmiştir.

UVinCELLIUM TECHNOLOGHY
Uv ışınlarına karşı biyolojik hücresel koruması sağlayabilir. Cildin kendi doğal savunma sistemini güçlendirmek ve güneş ışınlarına adaptasyonunu arttırmak için çalışır.

ADAPTASUN SENSITIVE SKIN


Cildin canlılığının güneşe karşı optimum düzeyde kalması için uygulanır.

KULLANIM ŞEKLİ: Yüz,boyun ve dekolte bölgesine,güneşe çıkmadan 20 dk önce uygulayınız.Her 2 saatte bir ve yüzme sonrasında yenileyiniz
Ürün Miktarı
50 ML
Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.