Ingrid Millet Source Pure Concentre Magnolys 50 ml - Kuru ve Hassas Ciltler için Sıkılaştırıcı Anti Aging Serum (1648)

İndirim Oranı : %50 İndirim
Fiyat : 335,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 167,50 TL(KDV Dahil)
Ücretsiz Kargo

Ingrid Millet Kuru ve Hassas Ciltler için Sıkılaştırıcı Anti Aging Serum


Ingrid Millet Concentre Magnolys 50 ml 


Kuru ve Hassas Ciltler için Sıkılaştırıcı Cildi Yenileyici Serum

Ingrid Millet  Kuru ve Hassas Ciltler için Sıkılaştırıcı Anti Aging Serum
 
Kuru, Hassas Zayıf Ciltler Için Sıkılaştırıcı Kırışık Önleyici Losyon
 
Bu sıkılaştırıcı anti - ageing narin krem konsantresi, değerli çiçek özleri, esansiyel yağlar ve meyve çekirdekleriyle doludur. Serbest radikallere karşı anti-ageing bakım serumudur. Vitamin A, E ve F ve esansiyel yağ asitleri açısından zengin olan bu kremi oluşturan maddeler, cildi oluşturan maddelere benzer bir nitelik taşıyabilir.
Kullanımı:
 
Haftada 1 veya 2 kez : Cilt yaşlanmasının belirtilerini yavaşlatmak için, Magnolys kremi sabah ve akşam, mükemmel bir biçimde temizlenmiş cilde uygulayın.

Ingrid Millet Perle De Caviar Brightening Revitalizing Fluid Fluid Revitalisant Eclat 40 ml 

Ingrid Millet Aydınlatıcı Canlandırıcı Emülsiyon

Cilde ışıltılı, canlı bir görünüm için kullanılabilir.

Cildi sıkılaştırmak ve derinlemesine nemlendirerek, cildi yatıştırmak için bakım ürünüdür.
 

Hafif dokulu gündüz emülsiyonu, cildin ışıltısını ortaya çıkarmak ve canlandırmak için kullanılabilir.

İçerdiği nem tutucu ve yoğunluk artırıcı elementlerle, üst deriyi harekete geçirerek, genç ve narin bir cilt dokusu sağlamak için bakım oluşturabilir.
 
Yoğun stabilize C Vitamini içeren bu hafif dokulu gündüz bakımı, cildin ışıltısını ortaya çıkarmak ve yoğun bir şekilde canlandırmak için kullanıma uygundur. Hidro - tutucular ve yeniden sıkılaştırıcı öğeler yönünden zengin olan bu ürün, cilde tüm gençliğini ve ışıltısını yeniden kazandıran gerçek bir canlandırma kokteyli olabilir...

İçeriği:
Aydınlatıcı; Dengelenmiş C Vitamini, Bio-marin Karışım. Nem Tutucular; Seramitler, Dengelenmiş Hyalüronik Asit, Marin Poli-sakaritleri, Hidro-glikoller, Gliserin, Dengelenmiş E Vitamini. Yatıştırıcı etki; Beyaz Zambak Özü, Peygamber Çiçeği Özü.

Kullanımı:
Her sabah yüze uygulanır.
  • Ürün Miktarı
    • 50 ML
Benzer Ürünler
Etiketler
Ingrid Millet, Ingrid Source, Ingrid Pure, Ingrid Concentre, Ingrid Magnolys, Ingrid 50, Ingrid ml, Ingrid, Ingrid Kuru, Ingrid ve, Ingrid Hassas, Ingrid Ciltler, Ingrid için, Ingrid Sıkılaştırıcı, Ingrid Anti, Ingrid Aging, Ingrid Serum, Millet Source, Millet Pure, Millet Concentre, Millet Magnolys, Millet 50, Millet ml, Millet, Millet Kuru, Millet ve, Millet Hassas, Millet Ciltler, Millet için, Millet Sıkılaştırıcı, Millet Anti, Millet Aging, Millet Serum, Source Pure, Source Concentre, Source Magnolys, Source 50, Source ml, Source, Source Kuru, Source ve, Source Hassas, Source Ciltler, Source için, Source Sıkılaştırıcı, Source Anti, Source Aging, Source Serum, Pure Concentre, Pure Magnolys, Pure 50, Pure ml, Pure, Pure Kuru, Pure ve, Pure Hassas, Pure Ciltler, Pure için, Pure Sıkılaştırıcı, Pure Anti, Pure Aging, Pure Serum, Concentre Magnolys, Concentre 50, Concentre ml, Concentre, Concentre Kuru, Concentre ve, Concentre Hassas, Concentre Ciltler, Concentre için, Concentre Sıkılaştırıcı, Concentre Anti, Concentre Aging, Concentre Serum, Magnolys 50, Magnolys ml, Magnolys, Magnolys Kuru, Magnolys ve, Magnolys Hassas, Magnolys Ciltler, Magnolys için, Magnolys Sıkılaştırıcı, Magnolys Anti, Magnolys Aging, Magnolys Serum, 50 ml, 50, 50 Kuru, 50 ve, 50 Hassas, 50 Ciltler, 50 için, 50 Sıkılaştırıcı, 50 Anti, 50 Aging, 50 Serum, ml, ml Kuru, ml ve, ml Hassas, ml Ciltler, ml için, ml Sıkılaştırıcı, ml Anti, ml Aging, ml Serum, -Kuru, -ve, -Hassas, -Ciltler, -için, -Sıkılaştırıcı, -Anti, -Aging, -Serum, Kuru ve, Kuru Hassas, Kuru Ciltler, Kuru için, Kuru Sıkılaştırıcı, Kuru Anti, Kuru Aging, Kuru Serum, ve Hassas, ve Ciltler, ve için, ve Sıkılaştırıcı, ve Anti, ve Aging, ve Serum, Hassas Ciltler, Hassas için, Hassas Sıkılaştırıcı, Hassas Anti, Hassas Aging, Hassas Serum, Ciltler için, Ciltler Sıkılaştırıcı, Ciltler Anti, Ciltler Aging, Ciltler Serum, için Sıkılaştırıcı, için Anti, için Aging, için Serum, Sıkılaştırıcı Anti, Sıkılaştırıcı Aging, Sıkılaştırıcı Serum, Anti Aging, Anti Serum, Aging Serum,
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.