Dermalogica Daily Defense Block SPF 15 Lotion 100 ml Tıraş Tahrişini Önleyici Losyon (725)

İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : 311,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 264,35 TL(KDV Dahil)
Ücretsiz Kargo

Dermalogica Tıraş tahrişi ve tıraştan kaynaklanan sivilcelere karşı korumayı arttırırken, sakalı yumuşatarak cildi tıraşa hazırlar.

Dermalogica Daily Defense Block SPF 15 Lotion 100 ml


Tıraş Tahrişini Önleyici Losyon
Tüm cilt durumları, özellikle sert ve kalın sakallılar.
Dermalogica Tıraş tahrişi ve tıraştan kaynaklanan sivilcelere karşı korumayı arttırırken, sakalı yumuşatarak cildi tıraşa hazırlar.
Tıraş, ciltte tahrişin gözle görülebilir derecede artmasını tetikler ve sanki aşırı eksfoliasyon yapılmış hissi oluşturur.
Cilde hasar veren alkali içerikler içermeden sert ve kalın sakalı etkili bir şekilde yumuşatır. Cildi serinletici Kafuru, maksimum yakın tıraş için sakalı ciltten kaldırmaya yardımcı olur. Karanfil, tıraş tahrişlerinden kaynaklanan şikayetlere karşı cildi rahatlatmaya yardımcı olur. Mentol, ciltte "serinletici" bir his yaratırken, cildi sakinleştirmeye yardımcı olur.
Cildi tahriş eden ve kurutan yüksek alkali içerikler içermeden, sakalı yumuşatarak sert ve kalın sakallar için tıraşa ekstra hazırlık sağlar. pre-shave guard tıraş tahrişlerini ve tıraştan kaynaklanan sivilceleri azaltmaya yardımcı olarak cildi tıraşa hazırlar ve korur. Soothing Shave Cream öncesinde kullanılmalıdır. Suni renklendirici ve koku içermez.


Kullanımı:

Cildi temizledikten sonra, ince bir tabaka sakalın olduğu bölgeye uygulayın. Durulamayın. Pre-Shave Guard üzerine Soothing Shave Cream uygulayın. Tıraş olun, tıraş bıçağını sık sık temizleyin. Ilık su ile durulayın. Sadece Soothing Shave Cream öncesinde kullanım için uygundur.
  • Ürün Miktarı
    • 100 ML
Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.