Ocean Plus Fish Oil 1200 mg 50 Kapsül Saf Balık Yağı
SVR
Svr Sebiaclear Creme Spf50 50ml - Karma ve Yağlı Ciltler için Güneş Koruyucu
<>< önceki="" sayfaya="">
Dead Sea SPA Magik Spot On Gel 15 ml - Sivilceli Ciltler İçin Jel
Dead Sea SPA Magik Spot On Gel 15 ml - Sivilceli Ciltler İçin Jel

Dead Sea SPA Magik Spot On Gel 15 ml - Sivilceli Ciltler İçin Jel (6550)

0,00
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : 179,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 152,15 TL(KDV Dahil)

Dead Sea SPA Magik Spot On Gel Sivilceli Ciltler İçin Kurutucu Jel

Dead Sea Spa Magik

Dead Sea SPA Magik Spot On Gel 15 ml - Sivilceli Ciltler İçin Jel

 

Dead Sea SPA Magik Spot On Gel Sivilceli Ciltler İçin Kurutucu Jel

 
Dead Sea Çamur Maskesi Lut Gölünden elde edilen doğal çamurla formüllendirilmiş Dead Sea SPA Magik Sivilce Kurutucu Jel minerallerin benzersiz etkilerini cildinize taşır. 
İçerdiği Dead Sea mineralleri ve bitki özleriyle sivilcenin hızlıca kuruyup yok olmasını sağlar. Cildi dış etkenlerin ve hava kirliliğinin neden olduğu kir ve gözenek tıkanıklıklarından korur. Şeffaf olması nedeniyle makyaj öncesi rahatlıkla kullanabilirsiniz.
 
Dead Sea SPA Magik Sivilce Kurutucu Jel  İçeriği
 
Dead Sea SPA Magik Mineralleri : Magnezyum, Potasyum, Kalsiyum, Sodyum (Bromitler, Sülfatlar ve Klorit olarak), Su, SD Alkol %40 (Denat alkol),Gliserin, Propilen Glikol, Etoksidiglikol, Propilen Glikol, Bütilen Glikol, Öksürük Otu Özü, Civanperçemi özü, Biberiye özü, Adaçayı Özü, Huş Ağacı Özü, Atkuyruğu Özü, Kafur-Çalı Özü, Kalsiyum Pantotenat, Bîsptiryon, Karbomer, Trietanolamin, Polisorbat 80, Sülfür, Rnonip, Ölü Deniz Mineral Suyu, Bîsabolol, Retinil Propinat, Allantuvan, Mentol
 
Dead Sea SPA Magik  Kullanım Şekli
 
Dead Sea Siyah Çamur Sabunu ile cildinizi sabah ve akşam temizledikten sonra ürünü sivilce üzerine ince bir tabaka halinde sürünüz. Yalnızca dış kullanım içindir.
. Sivilce, siyah nokta gibi sorunlu ciltlerde tedaviye yardımcı olarak  tavsiye edilir.
 
 
Formülasyonları
 
Dead Sea Magik Mineralleri; Magnezyum, Potasyum, Kalsiyum, Sodyum, Klorit ve Sülfat ve az miktardada Lityum içermektedir.
 
Kullanım Şekli:
 

Dead Sea Magik Siyah Çamur Sabunu ile cildinizi sabah ve akşam temizledikten sonra Dead Sea SPA Magik Sivilce Kurutucu Jeli sivilce üzerine ince bir tabaka halinde sürünüz. Yalnızca dış kullanım içindir

 
Ürün Miktarı
15 ML
Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.