Ocean Plus Fish Oil 1200 mg 50 Kapsül Saf Balık Yağı
SVR
Svr Sebiaclear Creme Spf50 50ml - Karma ve Yağlı Ciltler için Güneş Koruyucu
< < Önceki Sayfaya Dön
Cumlaude Lab Sunlaude SPF 100+ Comfort 50 ml - Çok Yüksek  Koruma Faktörlü Güneş koruyucu
Cumlaude Lab Sunlaude SPF 100+ Comfort 50 ml - Çok Yüksek  Koruma Faktörlü Güneş koruyucu

Cumlaude Lab Sunlaude SPF 100+ Comfort 50 ml - Çok Yüksek Koruma Faktörlü Güneş koruyucu (1459)

0,00
İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : 83,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 58,10 TL(KDV Dahil)

Cumlaude Lab Sunlaude Toleransı Çok Düşük Açık Tenli Ciltler için Çok Yüksek Korumalı Güneş koruyucu


Cumlaude Lab Sunlaude SPF 100+ Comfort 50 ml


Çok Yüksek  Koruma Faktörlü Güneş koruyucu
Cumlaude Lab Sunlaude Toleransı Çok  Düşük Açık Tenli Ciltler için Çok Yüksek  Korumalı Güneş koruyucu

Hassas Açık Ten Renkli Toleransı düşük ciltler içindir.
Kolay emilebilen yağsız yapısıyla cilt tarafından anında emilerek kullanım kolaylığı sağlayabilir.
Hassas ve töleranssız Açık ten renkli ciltler içindir.
Cumlaude Lab Sunlaude Güneş Koruyucu antioksidan etkisi ile cildin bağışıklık sistemini güçlendirmek için uygulanabilir.
Ciltte leke oluşumunun önüne geçmek için kullanılabilir.
Güneşe maruz kalmış ve güneşten kaynaklanan hücresel zararlara karşı hassas ve savunmasız ciltlere koruma sağlamak için uygulanabilir.

Aktif bileşenleri:
Yeşil çay, Vitamin E, Aloe Vera, Allantoın, Bisabolol

Kullanımı:
Güneşe çıkmadan 20 dk önce önce yüz ve  boyun olmak üzere tüm vücuda uygulayınız. Her 2 saatte bir yenileyin. Her duş, deniz ve havuz sonrasında tekrarlanması önerilir.
Ürün Miktarı
50 ML
Benzer Ürünler
Etiketler
Cumlaude Lab, Cumlaude Sunlaude, Cumlaude SPF, Cumlaude 100, Cumlaude Comfort, Cumlaude 50, Cumlaude ml, Cumlaude, Cumlaude Çok, Cumlaude Yüksek, Cumlaude, Cumlaude Koruma, Cumlaude Faktörlü, Cumlaude Güneş, Cumlaude koruyucu, Lab Sunlaude, Lab SPF, Lab 100, Lab Comfort, Lab 50, Lab ml, Lab, Lab Çok, Lab Yüksek, Lab, Lab Koruma, Lab Faktörlü, Lab Güneş, Lab koruyucu, Sunlaude SPF, Sunlaude 100, Sunlaude Comfort, Sunlaude 50, Sunlaude ml, Sunlaude, Sunlaude Çok, Sunlaude Yüksek, Sunlaude, Sunlaude Koruma, Sunlaude Faktörlü, Sunlaude Güneş, Sunlaude koruyucu, SPF 100, SPF Comfort, SPF 50, SPF ml, SPF, SPF Çok, SPF Yüksek, SPF, SPF Koruma, SPF Faktörlü, SPF Güneş, SPF koruyucu, 100 Comfort, 100 50, 100 ml, 100 , 100 Çok, 100 Yüksek, 100 , 100 Koruma, 100 Faktörlü, 100 Güneş, 100 koruyucu, Comfort 50, Comfort ml, Comfort, Comfort Çok, Comfort Yüksek, Comfort, Comfort Koruma, Comfort Faktörlü, Comfort Güneş, Comfort koruyucu, 50 ml, 50, 50 Çok, 50 Yüksek, 50, 50 Koruma, 50 Faktörlü, 50 Güneş, 50 koruyucu, ml, ml Çok, ml Yüksek, ml, ml Koruma, ml Faktörlü, ml Güneş, ml koruyucu, -Çok, -Yüksek, -, -Koruma, -Faktörlü, -Güneş, -koruyucu, Çok Yüksek, Çok, Çok Koruma, Çok Faktörlü, Çok Güneş, Çok koruyucu, Yüksek, Yüksek Koruma, Yüksek Faktörlü, Yüksek Güneş, Yüksek koruyucu, Koruma, Faktörlü, Güneş, koruyucu, Koruma Faktörlü, Koruma Güneş, Koruma koruyucu, Faktörlü Güneş, Faktörlü koruyucu, Güneş koruyucu,
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.