• Ekim 11, 2019 Cilt Bakımı

  Cildiniz; yaşa bağlı sebepler, günlük koşturmalar, beslenme alışkanlıkları, genetik faktörler, hava kirliliği vb. birçok sebep yüzünden yıpransa da gençliğini ve tazeliğini içeride bir yerlerde saklıyor. Cildinizin gençliğini ortaya çıkarmaya ne dersiniz?

  Nuxe Nuxellence, Avene Cicalfate, cilt bakımı, kuru cilt, cilt kuruması önleme, cilt kuruluğu nasıl oluşur, cilt kuruluğu nasıl önlenir,
 • Ekim 10, 2019 Cilt Bakımı

  Cildimiz, hayat boyunca çok fazla etkene maruz kalıyor. Her gün hem vücudumuzdaki değişikler hem de dış faktörler cildi sürekli değişime uğratıyor.Cilt hasarları birçok sebepten meydana gelebiliyor. Sivilce sonrası ciltte oluşan izler, darbe sonrası izler, cilt tahrişleri, dermatolojik işlemler bunlardan sadece bazıları. Hasarlı cilt, görüntü ve sağlık açısından sorun oluşturabiliyor ve bu noktada hasarlı cildi tedavi etmek, hasarı yok etmek ya da en aza indirmek için cilt bakım ürünlerinden yardım almak gerekiyor.

  Avene Cicalfate, cilt bakımı, kuru cilt, cilt kuruması önleme, cilt kuruluğu nasıl oluşur, cilt kuruluğu nasıl önlenir,
 • Ekim 09, 2019 Cilt Bakımı

  Hassas cilt yapısı denildiğinde genel olarak akla ilk gelen açık ten oluyor. Dünyada kuzey ülkelerinde yaşayanlarda hassas cilt yapısı daha sık görülüyordu ancak günümüzde tüm dünyadaki insanların cilt yapılarında değişiklikler oldu ve hassas cilt artık %40 civarında görülüyor.

  cilt bakımı, kuru cilt, cilt kuruması önleme, cilt kuruluğu nasıl oluşur, cilt kuruluğu nasıl önlenir,
 • Ekim 08, 2019 Cilt Bakımı

  Cildin yaşlanma sürecini mümkün olduğunca azaltmak hatta cildin hiç yaşlanmamasını sağlamak herkesin hayalidir. Cildin hiç yaşlanmaması gibi bir ihtimal günümüz bilim ve teknolojisinde mümkün olmasa da yaşlanmayı yavaşlatabilirsiniz.

  cilt bakımı, kuru cilt, cilt kuruması önleme, cilt kuruluğu nasıl oluşur, cilt kuruluğu nasıl önlenir,
 • Ekim 07, 2019 Cilt Bakımı

  Bir insanın yaşı hakkında tahminde bulunmaya çalışırken genelde yüzünü inceler ve göz, ağız çevresi kırışıklıklarına, yüz sarkmalarına bakarız. Yaş almayla birlikte kırışıklıklar ve sarkmalar daha da artar ve yorgun, solgun bir görüntü oluşmasına sebep olurlar. 40 ile 50 yaş arasındaki kadınlar için sarkık çene çizgisi, göz ve ağız çevresindeki gevşemeler en önemli cilt sorunları arasında gösterilmektedir ve birçok kadın bu sorundan kurtulmak için çözüm arayışındadır.

  cilt bakımı, kuru cilt, cilt kuruması önleme, cilt kuruluğu nasıl oluşur, cilt kuruluğu nasıl önlenir,
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.