• Mayıs 12, 2020 El & Ayak Bakımı

  Hepimiz biliyoruz ki Koronavirüs (Covid 19) salgınından korunmak hijyenimize özen göstermeli, özellikle de el ve yüz temizliğimize dikkat etmeliyiz. Bütün uzmanların ortak yorumu, kişisel hijyenimize, el ve yüz temizliğine dikkat ettiğimiz takdirde bulaş riskinin azalacağı yönünde. Öyleyse Koronavirüs’ün bulaşmasını engellemek için el ve yüz temizliği nasıl olmalı?

  Koronavirüs (Covid 19) Bulaşmasını Engellemek İçin El ve Yüz Temizliği Nasıl Olmalı
 • Mart 09, 2020 Parfüm

  Güzel koku duymak insan psikolojisi açısından oldukça önemli. Yapılan araştırmalar güzel koku duymanın insana iyi geldiğini, kötü kokuya maruz kalmanın ise bir süre sonra acı çektirdiği kanıtlamış durumda.

  Parfüm, Koku
 • Mart 06, 2020 Vitamin & Besin Desteği

  Maalesef son günlerde bütün dünyanın gündemi Corona. Virüs onlarca ülkede varlık göstermiş ve kayıplara yol açmış durumda. Ülkemiz ise dünyanın geri kalanına kıyasla steril kalmayı başardı.

  vitamin
 • Bebek bakımı ürünleri konusunda dünyadaki öncü markalardan biri olan Mustela, bebeklerin hassas ciltlerine zarar vermeyen bitkisel formüller kullanmasından dolayı uzun yıllardır annelerin de bir numaralı tercihi olmuştur. Bebeklerde pişik, kaşıntı gibi çeşitli cilt problemlerine karşı koruma sağlayan bitkisel formüllü ürünlerinin yanı sıra dudak kremi, yüz temizleme mendili gibi yan ürünlerle de geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

  bebek bakımı, bebek, mustela
 • Şubat 27, 2020 Cilt Bakımı Güneş Koruma

  Yaz mevsiminde tercih edilen tatil planı için; pasaportunuz veya bavulunuzdan sonra güneş kremi iyi bir tatil geçirmeniz ve tatil boyunca kendinizi iyi hissetmeniz için önemli bir öğedir. Sağlıklı bir ışıltıyla geri döndüğünüzde kendinizi daha da iyi hissedeceksiniz. İncelen ozon tabakası düşünüldüğünde artık güneş kremleri; güneş altında geçirebileceğiniz sağlıklı süreyi belirleyen ürünler olarak görülmeli.

  Güneş Koruma, Cilt Bakımı
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.