• Ocak 29, 2019 Cilt Bakımı

  Cildiniz son zamanlarda çığlık atıyormuş gibi hissediyorsanız, yalnız değilsiniz. En iyi hava koşullarında bile cildinize uygun şekilde dikkat etmek zor olabilir. Ancak kış aylarında hava soğuduğunda ve nem seviyeleri düştüğünde cildinizi nemlendirmek daha da zorlaşabilir.

  kış cilt bakımı, bioderma, cilt kuruluğu, kuru cilt
 • Ocak 28, 2019 Cilt Bakımı

  Her yaş grubunun problemi olan siyah noktalarla nasıl başa çıkılır.

  siyah nokta, komedon, sebum
 • Ekim 20, 2018 Vitamin & Besin Desteği

  Sağlık profesyonelleri ve beslenme uzmanlarınında dediği gibi ihtiyaç uyduğumuz besin maddelerini gıdalardan karşılamamız en ideali.Bu besin maddeleri sadece vitamin ve minerallerden ibaret değil.

  vitamin, mineral
 • Ekim 16, 2018 Cilt Bakımı

  Seramidler cildiğimizde doğal olarak bulunan lipidlerdir ve koruyucu cilt bariyerinin etkinliği için gereklidir. Seramidler azaldığında ciltte kuruluk, kaşıntı ve tahriş gözlemlenebilir.

  Seramidler
 • Şubat 06, 2018 Cilt Bakımı

  Uzun süre bebeğin altının değişmeden tutulması bebeği rahatsız eder, bebeğinizde huzursuzluğa neden olabilir. Bebek alt değişimi günde 6-7 kez yapılmalıdır. Yenidoğan bebeklerde bu sayıda artış olabilir. Altı temizlenmiş bebeklerin daha huzurlu ve rahat olurlar bunun yanında pişik oluşumuna karşı da sık alt değişimi önemlidir. Özellikle bebeğiniz kaka yaptığında hemen değişim yapılmalıdır. Bekletildiğinde bebeğinizin hassas cildi çabucak tahriş olabilir. Pişik probleminin en önemli nedenlerinden biri bez değişiminin zamanında yapılmamasıdır. 

  alt değişimi
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.