• Eylül 08, 2020

  Effaclar serisi yağlı, karma ve akneli ciltler için formüle edilmiş ürünlere sahiptir. Temizleyici, serum, matlaştırıcılar ve renkli kremler ile sebumu hafifletmek ve yağlı görünümü azaltmak için ideal ürünlere sahiptir. Bu yazımızda Effaclar serisine yeni katılan arkadaşları tanıtacağız.

  effaclar, effaclar serum, effaclar temizleyici, effaclar peeling jel, effaclar jel
 • Ağustos 24, 2020

  Günümüz dünyasında, dolgun, tatlı kirpikler inkar edilemez bir trend ve Hollywood film yıldızlarından Instagram modellerine kadar herkes ve hatta arkadaşlarımız ve iş arkadaşlarımız birdenbire daha uzun, daha kalın, daha koyu kirpiklere bürünüyor. Güzelliğin sembolü olarak kirpiklere bu kadar odaklanıldığından, göz kapağımızdaki saç köklerinin estetik güzelliğimizi pekiştirmek veya belirli yüz ifadelerini kolaylaştırmaktan başka herhangi bir nedene hizmet ettiğini hayal etmek zor.

  seyrek kirpik, kirpik,kirpik bakımı, seyrek kirpik nedeni
 • Temmuz 14, 2020 Cilt Bakımı

  Lierac sizi Parisli kadınların güzellik iksiriyle tanıştırıyor. Onca yıl süren deneyimin sonucu olan yapısı ve marka güvenilirliği sayesinde size dünyadaki en iyi dermokozmetik ürünlerini sunuyor. Lierac Paris markası bir dermokozmetik firması olmasının etkili yapısı sayesinde özellikle hasarlı cilt yapıları için geliştirilmiştir.

  lierac, lierac ürünleri, lierac cilt bakımı, lierac blog, cilt, bakım,
 • Haziran 18, 2020 Cilt Bakımı

  Neden hep aynı yerde sivilce çıkar? Sürekli aynı bölgede, her defasında ısrarla çıkan sivilcelerden bıktınız mı? Birçok insanda, sivilceler hep aynı yerde ya da aynı bölgede çıkar. Bu sivilcelerin kadınlar için genelde regl dönemlerinde, hemen öncesi ya da sonrasında; genel anlamdaysa sıkıntılı zamanlarımızda ya da bu zamanların takibinde çıktığını görürüz. 

  sivilce, cilt bakımı, sivilce kremi, sivilce nedenleri
 • Haziran 04, 2020 Saç Bakımı

  Saçların yağlanması nasıl engellenir? Birçoğumuzun problemi yağlı saçlar. Her ne kadar temizliğine önem dahi versek, saçlarda istenilen dolgun ve canlı görünüme ulaşmak her zaman kolay olmuyor. Pekala saçların yağlanmasını engellemek, hacimli, canlı, göz kamaştıran dolgun saçlara ulaşmak nasıl mümkün olabilir?

  yağlı saçlar, sebum
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.