• Nisan 26, 2019 Cilt Bakımı

  Bioderma'yı diğer cilt bakım markalarından farklı kılan şeyleri hiç merak ettiniz mi? Rakipsiz misel sularından süper iyileştirici cilt balsamlarına kadar, Bioderma'yı bu kadar özel kılan, biyolojiye tam bağlı olmaları ve gün içinde ve gün cildimizin genel sağlığını geliştirme misyonlarıdır.

  Bioderma, Sensibo
 • Nisan 25, 2019 Cilt Bakımı

  Çileklerin cildinize uygulamak için doğada üretilen en doğal ürünlerden biri olduğunu biliyor muydunuz? 

  Çildiniz için Çilek Maskesi
 • Nisan 20, 2019 Güneş Koruma

  Birçoğumuz güneş koruyucusunun sadece yaz aylarında gerekli olduğunu düşünüyor. Havuzun veya plajın sularına girerek en kısa zamanda kurtulmak istediğimiz yapışkan krem görüntüsüne oldukça alışmışız.

  La Roche Posay, Anthelios, güneş, güneş koruması
 • Nisan 19, 2019 Cilt Bakımı

  Kuru cilt, cildin yeterli nem tutmadığı durumlarda oluşur. Bu, sık banyo yapma, sert sabun kullanımı, yaşlanma veya belirli tıbbi durumların bir sonucu olabilir.

  Kuru Ciltlet
 • Nisan 18, 2019 Cilt Bakımı

  Güzel görünümlü ve sağlıklı bir cilt istiyorsanız, avokadoları diyetinizin bir parçası yapın. Avokado kremsi, lezzetli, ucuz ve çok yönlüdür. Bununla birlikte en iyi sandviçleri veya salataları hazırlayabilir veya avokadodan müthiş sosyal yapabilirsiniz.

  Avokado
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.