• Temmuz 05, 2019 Ağız & Diş Bakımı

  Ağız, sindirim sisteminin başlangıcıdır ve alınan besinler dişler yardımıyla sindirime hazırlanır. Bu nedenle dış ortamla ilişkili olan ağız ve dişlerimizin sağlıklı olması sindirim sitemi açısından da önem taşır.

  Ağız Bakımı, Diş Bakımı
 • Temmuz 03, 2019 Cilt Bakımı Makyaj

  Dudaklar, yüzümüzde en çok kullandığımız organ ve dudak derimiz, aynı göz çevremiz gibi vücudun diğer bölgelerine göre çok daha ince bir deriden oluşuyor. Bu da dudakların çatlamasına, kurumasına ve tahriş olmasına zemin hazırlıyor. Bunun önüne geçmek için ise dudak bakımına dikkat etmek gerekiyor.

  Dudak Bakımı
 • Haziran 28, 2019 Cilt Bakımı

  Bilgisayar başında geçen uzun saatlerin sonunda akşam eve geldiğimizde de teknolojik aletlerimize gömülüyoruz. Bu durum uzun vadede vücudumuzda ağrılara neden oluyor ve hayatımızı olumsuz etkilemeye başlıyor. Tam da bu noktada masaj devreye giriyor.

  masaj, dinlenme
 • Haziran 26, 2019 Saç Bakımı

  Saç dökülmesi; saç derisi üzerinde, genellikle saç büyüme döngüsündeki bir değişikliğin ardından, aktif olarak büyüyen saç köklerinin kademeli veya ani kaybı olarak tanımlanıyor.

  Saç Dökülmesi, Saç Dökülmesini Engelleme, Saç Dökülmesini Engelleme
 • Haziran 20, 2019 Güneş Koruma

  Soğuk havalarda cildimizi nemlendirmek için hepimiz çeşitli cilt bakım ürünleri kullanıyoruz. Hem sağlıklı bir görüntü hem de daha genç bir ten için cildimizi nemlendirmek şart.

  Güneş Çok Güzel, Peki Sonra?
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.