• Haziran 20, 2019 Güneş Koruma

  Soğuk havalarda cildimizi nemlendirmek için hepimiz çeşitli cilt bakım ürünleri kullanıyoruz. Hem sağlıklı bir görüntü hem de daha genç bir ten için cildimizi nemlendirmek şart.

  Güneş Çok Güzel, Peki Sonra?
 • Haziran 19, 2019 Cilt Bakımı

  Yağların özellikle kalça ve üst bacak bölgesinde düzensiz ve biçimsiz toplanması selülit olarak adlandırılıyor. Selülit, yağların bağ dokusuna doğru itilmesi sebebiyle deri altında düzensiz ve aşırı yağ birikmesi sonucu oluşuyor.

  Selülitlerden Kurtulabilirsiniz!
 • Haziran 13, 2019 Parfüm

  Doğru parfümü seçmek göz korkutucu bir görev olabilir. Pek çok farklı çeşit ve koku ile, sadece ellerini yukarı atıp, çok fazla düşünmeden birini seçmek kolaydır.

  parfüm, parfüm seçme
 • Haziran 13, 2019 Makyaj

  Makyaj cephaneliğine bir bak ve onunla yaratabileceğin tüm şaheserleri düşün. Göz farı paletinizin sadece göz kapaklarına renk eklemekten çok daha fazlası için kullanılabileceğini söylesek ne olur?

  makyaj, göz farı, fondöten
 • Mayıs 27, 2019 Cilt Bakımı

  Zeytinyağı, zeytinlerden elde edilir ve Akdeniz diyetinin temel bir unsurudur. Yağın tüketildiği zaman birçok besinsel faydası vardır, fakat aynı zamanda cilde ve saça da sıkça uygulanır.

  zeytinyagi, cilt bakimi
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.