Bliss Ürünleri

1996 yılında New York merkezli olarak kurulan Bliss vücut ve cilt bakımı ürünleriyle Spa deneyimini, organik bazlı ürünlerin vaat ettiği sağlıklı cilde sahip olacak şekilde yaşamayı vaat ediyor. Spa tedavilerinden esinlenerek geliştirdiği ürünlerle kısa sürede adından söz ettiren ABD merkezli dermokozmetik markasının ürün yelpazesinde, Spa deneyimini ve cilde sağladığı faydayı ev ortamında yaşama ve elde etme imkânı süren, doğal içeriğe vurgu yapan ürünler bulunuyor. Markanın ikona dönüştürdüğü "Bliss Girl" konseptli ürünlerde yüksek oksijen ve yoğun mineral içeriğiyle cildin derinlemesine beslenmesi, bu sayede bakım uygulamalarından maksimum fayda elde edilmesi sağlanıyor.

Göz çevresi bakım kremi, günlük yüz toniği, yüz bakım serumu ve nemlendirici losyon gibi Bliss ürünleri hangi yaşta olduğu fark etmeden ABD'li kadınların ilk tercihi arasında yer alan ürünler olduktan sonra markanın şöhreti Avrupa'ya da yayıldı ve kısa sürede ülkemiz kadınları da bu Spa deneyimini eve taşıyan markanın ürünleriyle tanıştı.

Detoks etkisiyle cildin yaşlanmasına yol açan zararlı serbest radikallerden kurtulma imkânı sunan ürünleriyle özellikle dikkat çeken Bliss ayrıca anti-aging ürünlerinde kullandığı özel formüllü, yoğun mineral içeriğine sahip formülleriyle de tercih ediliyor. Vücut peelingi için geliştirdiği ürünlerde adaçayı, limon, beyaz biber özü, kan portakalı gibi organik içeriklerden sıkça faydalanan ve derinlemesine etki gösteren ürünler tasarlayan markanın ayrıca ısı veren tuz peelingi de son zamanlarda yoğun rağbet görüyor.

Naneli ayak kremi ve kıl dönmesini engelleyen ped gibi farklı ihtiyaçlara hitap eden pek çok farklı nitelikte ürünü bulunan Bliss yüksek oksijen içerikli bakım maskesi ve sıkılaştırma etkili jel krem gibi ürünler de geliştiriyor. Bu Spa deneyimini evinize taşıyan dünyaca ünlü dermokozmetik markasının ürünlerine şimdi çok cazip fiyatlarla ve sadece bir tıkla sahip olabilirsiniz.