Blenior Kartuş Sir Ağda Powder (11128)

Marka : Blenior
Fiyat : 0,00 TL(KDV Dahil)

Blenior Roll on Sir Ağda Powder

Blenior Kartuş Sir Ağda Powder


Güzellik Uzmanlarının Vazgeçilmez Yardımcısı Artık Evinizde!

Evde kullandığınız ürünler salon uygulamaları kadar etkili değil mi? Bir de Blenior Roll on Sir Ağda'yı deneyin. Yüzde yüz natürel reçineden imal edilmiş olan Blenior, şeker içerikli ürünler gibi tüy köklerini beslemez ve epilasyon uygulamaları arasındaki sürenin uzamasını sağlar. Özel olarak geliştirilmiş Roll-on başlığı sayesinde damlatmadan, uygulama için başka bir aparata gerek duymadan kullanabilirsiniz. Hem de en kısa tüylerde bile etkili!

Blenior Roll on sir ağda kartuşunu Blenior Otomatik Kartuş Isıtıcıyla veya kaynamakta olan suyun içerisinde akıcı bir kıvama gelene kadar ısıtın, uygulayacağınız bölgeye tüylerinizin çıkış yönüyle aynı doğrultuda sürün. Etkili uygulama için özel olarak üretilmiş Blenior Ağda Bezini üzerine yapıştırın, hızlı ve tek hamlede bezi tüylerinizin çıkış yönünün tersi yönde çekin. Blenior Ağda Temizleyici Mendiller veya Blenior Ağda Temizleme Yağı ile cildinizi ağda kalıntılarından temizlerken, onu nemlendirerek ve besleyerek şımartın.
Dört hafta sürecek pürüzsüzlüğe ulaşmak bu kadar kolay!
Paket İçeriği

    1 Adet Blenior Roll on Sir Ağda Powder 100g

Süre

    Kaynayan suyun içerisinde 10 dakika, Blenior Otomatik Kartuş Isıtıcıyla 15 dakika ısıtıldıktan sonra kullanıma hazırdır.

İçindekiler

    Triethylene Glycol Rosinate, Gly. Triethylene Glycol Rosinate, Glyceryl Rosiate, Cera Alba, Calendula Officialis Extract, Liquid Paraffin, Beeswax.

Kullanma Talimatı

    Ürünü 44 derece sıcaklığa kadar ısıtınız
    Roll on aplikatörü uygulama yapacağınız bölgeye yüylerin çıkış yönüyle aynı yönde bastırmadan sürerek ağdayı cildinize uygulayınız.
    Blenior Ağda Bezini, sürmüş olduğunuz ince ağda katmanının üzerine tüylerin çıkış yönüyle aynı yöne doğru yapıştırın.
    Diğer elinizle cildinizi gererek yapışan bezi tüylerinizin çıkış yönünün tersi istikamette tek ve hızlı bir hareketle çekin.
    Ürünü koltukaltı bölgesinde kullanacaksanız dikey ve yatay eksenler için iki ayrı uygulama yapın.
    Blenior Ağda Temizleme Mendili veya Blenior Ağda Temizleyici Yağ ile ağda uygulanan bölgeyi temizleyin.

Uyarılar & Önlemler

    Optimum uygulama sıcaklığı 44 derecedir. Bu derecenin altında ve üstünde yapılan yanlış ısıtılmalar tatminkar sonuçlar doğurmayacaktır.
    Ürünü kesinlikle göğüs, kafa, perianal ve kulak bölgelerinde kullanmayınız.
    Varisli, yanmış, çatlamış, lekeli, tahriş olmuş ve kabarmış bölgelerde ürünü kesinlikle uygulamayınız.
    Ağda hamileler, diyabetikler ve yaşlılar için uygun değildir.
    Ürünü kullanmadan önce uygulama yapılacak bölgede küçük bir alanda ürünü deneyiniz. Cildinizin tepkisini kontrol ederek 24 saat sonra herhangi bir reaksiyon yoksa ürünü cildinize uygulayınız.
    Uygulama sonrası cildinizin kızarması normaldir. Üst üste aynı bölgeye uygulama yapmaktan kaçının, bu durum morarmalara ve soyulmalara sebep olabilir.

Cilt Tipi

    Normal ve Karma Ciltler

 
Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.