Ocean Plus Fish Oil 1200 mg 50 Kapsül Saf Balık Yağı
SVR
Svr Sebiaclear Creme Spf50 50ml - Karma ve Yağlı Ciltler için Güneş Koruyucu
< < Önceki Sayfaya Dön
BioNike Defence Sun Spf 50+ Baby & Kids Spray Lotion 125 ml - Bebek ve Çocuk Güneş Losyonu

BioNike Defence Sun Spf 50+ Baby & Kids Spray Lotion 125 ml - Bebek ve Çocuk Güneş Losyonu (1312)

0,00
Marka : BioNike
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : 139,50 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 111,60 TL(KDV Dahil)

Bebekler ve Çocuklar için Çok Yüksek Koruma Faktörlü Güneş Koruyucu Sprey Losyon

Bionike

BioNike Defence Sun Spf 50+ Baby & Kids Spray Lotion 125 ml - Bebek ve Çocuk Güneş Losyonu

 
Bebekler ve Çocuklar için Çok Yüksek  Koruma Faktörlü Güneş Koruyucu Sprey Losyon
 
BioNike Defence Sun Bebekler ve Çocuklar için Çok Yüksek  Koruma Faktörlü Güneş Koruyucu Sprey Hassas Bebek ve Çocuk Ciltleri İçin çok yüksek Koruma Faktörlü Güneş Koruyucu Losyonu

 Narin ve hassas ciltleri olan bebeklerde güneşe ilk maruz kaldığı zaman kullanılır. cildin UVA-UVB ışınlarına karşı tam bir korunumunu temin eder ve güneşe ilk maruz kalmadaa derinin güneşe uyumunu sağlar. Süzgeçlerin dirençli koruyucu bir etkisini sağlayarak cilt aracılığı ile kimyasalların kimyasal süzgeçten emilimini güçlü bir şekilde bloke eder. Su geçirmez bir özelliği vardır.

Etken Maddeler
UVA and UVB filtreleri ışık geçirmez = Metoksi sinama, benzofenon-3, benzotriazolik derivelerinden oluşur ve UVA UVB ye karşı korumayı temin ederler.
 

Kullanım Şekli

Güneşe çıkmadan once cilde genel bir şekilde uygulayınız, uygulamayı sık sık tekrar ediniz,  gün ortasındaki şiddetli gün ışığından sakınınız. Bebek ve çocukları direk gün ışığından uzak tutunuz ve uygun giysiler giydiriniz.

Tamamlayıcı Ürünler

Güneşten sonra  DEFENCE SUN after sun lotion'u tatbik ediniz.

Ürün Miktarı
125 ML
Benzer Ürünler
Etiketler
BioNike Defence, BioNike Sun, BioNike Spf, BioNike 50, BioNike Baby, BioNike, BioNike Kids, BioNike Spray, BioNike Lotion, BioNike 125, BioNike ml, BioNike Bebek, BioNike ve, BioNike Çocuk, BioNike Güneş, BioNike Losyonu, Defence Sun, Defence Spf, Defence 50, Defence Baby, Defence, Defence Kids, Defence Spray, Defence Lotion, Defence 125, Defence ml, Defence Bebek, Defence ve, Defence Çocuk, Defence Güneş, Defence Losyonu, Sun Spf, Sun 50, Sun Baby, Sun, Sun Kids, Sun Spray, Sun Lotion, Sun 125, Sun ml, Sun Bebek, Sun ve, Sun Çocuk, Sun Güneş, Sun Losyonu, Spf 50, Spf Baby, Spf, Spf Kids, Spf Spray, Spf Lotion, Spf 125, Spf ml, Spf Bebek, Spf ve, Spf Çocuk, Spf Güneş, Spf Losyonu, 50 Baby, 50 , 50 Kids, 50 Spray, 50 Lotion, 50 125, 50 ml, 50 Bebek, 50 ve, 50 Çocuk, 50 Güneş, 50 Losyonu, Baby, Baby Kids, Baby Spray, Baby Lotion, Baby 125, Baby ml, Baby Bebek, Baby ve, Baby Çocuk, Baby Güneş, Baby Losyonu, Kids, Spray, Lotion, 125, ml, Bebek, ve, Çocuk, Güneş, Losyonu, Kids Spray, Kids Lotion, Kids 125, Kids ml, Kids, Kids Bebek, Kids ve, Kids Çocuk, Kids Güneş, Kids Losyonu, Spray Lotion, Spray 125, Spray ml, Spray, Spray Bebek, Spray ve, Spray Çocuk, Spray Güneş, Spray Losyonu, Lotion 125, Lotion ml, Lotion, Lotion Bebek, Lotion ve, Lotion Çocuk, Lotion Güneş, Lotion Losyonu, 125 ml, 125, 125 Bebek, 125 ve, 125 Çocuk, 125 Güneş, 125 Losyonu, ml, ml Bebek, ml ve, ml Çocuk, ml Güneş, ml Losyonu, -Bebek, -ve, -Çocuk, -Güneş, -Losyonu, Bebek ve, Bebek Çocuk, Bebek Güneş, Bebek Losyonu, ve Çocuk, ve Güneş, ve Losyonu, Çocuk Güneş, Çocuk Losyonu, Güneş Losyonu,
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.