Ocean Plus Fish Oil 1200 mg 50 Kapsül Saf Balık Yağı
SVR
Svr Sebiaclear Creme Spf50 50ml - Karma ve Yağlı Ciltler için Güneş Koruyucu
<>< önceki="" sayfaya="">
BioNike Defence Sun Face and Body SPF 30 Cream 100 ml - Güneş Koruyucu Krem

BioNike Defence Sun Face and Body SPF 30 Cream 100 ml - Güneş Koruyucu Krem (1311)

0,00
Marka : BioNike
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : 121,50 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 97,20 TL(KDV Dahil)

Yüz ve Vücut İçin Yüksek Koruma Faktörlü Güneş Koruyucu Krem

Bionike

BioNike Defence Sun Face and Body SPF 30 Cream 100 ml - Güneş Koruyucu Krem

 
Yüksek Koruma Faktörlü Güneş Koruyucu Krem
 

Özellikleri:

İnce ve güneşe karşı dirençsiz hassas ciltler için. Güneşe ilk maruz kalmadan sonra ve şiddetli güneş ışığında kullanılır. UVA-UVB den güvenli bir koruma sağlar.  B-Glukanın ve L-Karnozinin patentli kombinasyonu cildin biyolojik savunmalarını uyarır ve yaşlanmaya karşı mücadele eder.  Skarları, coupe rosa yı ve ciltteki izleri korur. Su geçirmez.

Etken Maddeler
UVA and UVB filtreleri ışık geçirmez = metoksi sinama, benzofenon-3, benzotriazolik derivelerinden oluşur ve UVA UVB ye karşı korumayı temin ederler.

Mikronize edilmiş  mineral filtreler =   mikronize edilmiş çinko oksit  ve titanium dioksitten oluşur, yüzeysel olarak özel yağlarla muamele görmüş bu moleküller yağlı fazda bu özellikleri ile kolaylıkla yayılırlar ve beyaz pigmentasyonu  düzeltirler ,  birikmeyi ve kümelenmeyi önler, su direncini artırırlar.

I.P. UVA/UVB (koruma indeksi) = 30 (Diffey metodu)

UVB  = 30 (Colipa metodu)

UVA = 15 PPD (kalıcı pigmentasyon)

Glukan /L-Karnozin = Derinin biyolojik savunmasını uyaran güçlü bir kombinasyondur. Cildi dış faktörlerden korur ve Uv ışınlara bağlı foto yaşlanmayı önlemeye yardım eder, serbest radikallere karşı etkisi vardır
Kullanımı
Duyarlı, irrite olmuş, hiperaktif ciltlerde, alerjik ciltlerde, ışığa bağlı dermatozu önlemede, kloazma, ışığa duyarlaştıran mediakla tedavide, ciltteki ışığa bağlı yaşlanmanın önlenmesinde, güneşe aşırı maruz kalmada..

Kullanım Şekli:
Güneşe çıkmadan önce cilde genel bir şekilde uygulayınız, uygulamayı sık sık tekrar ediniz,  gün ortasındaki şiddetli gün ışığından sakınınız
Ürün Miktarı
100 ML
Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.