Bepanthol Ultra Protect Body Lotion 200 ml Vücut Losyonu (2158)

Marka : Bepanthol
İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : 35,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 31,50 TL(KDV Dahil)
Yerli Üretim

Bepanthol Ultra Protect Vücut Losyonu

Bepanthol Ürünleri

Bepanthol Ultra Protect Body Lotion 200 ml


Bepanthol Vücut Losyonu

Özellikler :
 Etkinliği klinik çalışmalarla kanıtlanmış Bepanthol Ultra Protect, cilt kuruluğuna karşı uzmanlar tarafından önerilen içeriği ile uzun süreli ve etkili nemlendirme sağlar.
 
Bepanthol Ultra Protect Body Lotion, cildi nemlendirirken aynı zamanda da yeniliyor. İçeriğinin cilde daha fazla nüfuz etmesini sağlayan NANOSORB teknolojisiyle üretilen losyon, aynı zamanda cildin koruyucu tabakasını güçlendiren fizyolojik lipidler içeriyor. Özellikle kış aylarında yoğun hava koşullarından dolayı yıpranan cildin nemlenmesini ve yenilenmesini sağlıyor.
 
İçeriğindeki yüzde 2.5 oranında yoğun provitamin B5 içeren Bepanthol Ultra Protect Body Lotion, nemlendirme faktörü glisinile cildin su ihtiyacını karşılamasını ve gerginlik hissinin yok edilmesini sağlıyor.
 
Cilt kuruluğu sonucu ortay açıkan kaşıntıyı da gideren losyon, E vitamini içeriğiyle çevresel etkilerin neden olduğu yaşlanmaya karşı da koruyucu etki gösteriyor.

  • Ürün Miktarı
    • 200 ML
Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.