Avene 2 ürün Alana Hediye
Kampanya kapsamında hediye istediğiniz ürün sipariş notunda belirtmeniz gerekmektedir. HEDİYE ÜRÜNLERİ GÖRÜNTÜLE

Avene Ürünleri

Dünyaca ünlü bir marka olan Avene kozmetik sektörünün en köklü dermokozmetik isimlerinden biridir ve markanın bu köklü tarihinin yanı sıra bugün Avrupa'nın en büyük dermokozmetik şirketlerinden biri olması da, ürünlerinin Avrupalı ülkeler ve özellikle ABD'de yoğun ilgi görmesinde etkilidir.

Avene termal suyu üzerinde yaptığı incelemeler neticesinde bu termal suyun cilt sorunlarının tedavisinde etkili olduğunu fark eden marka, zamanla bu sağlık açısında pek çok fayda barındıran bu termal suyu kullanarak özel dermokozmetik ürünler geliştirmiştir. Avene geliştirdiği ürünlerin özel yapısı ve özellikle cilt bakımındaki yüksek etkisiyle pek çok alanda sektörün en önemli markası olarak kabul edilmektedir.

Son yıllarda Avene, cilt bakımı ürünlerine güneş kremi ürünleri de eklemiş ve her zaman olduğu gibi güneş kremleriyle de fark yaratan bir çözüm olmayı başarmıştır. Avene, güneşin insan cildi üzerindeki zararlı etkilerini azaltmak ve sağlıklı bir şekilde bronzlaşmak için üstün koruyucu özelliğe sahip özel formüllü ürün seçenekleri sunar. Tüm bu geniş yelpazeye yayılan ürünlerin yanı sıra günlük kullanıma hitap eden, gün boyunca cildin güneşin zararlı ışınlarından korunmasına yardımcı olan güneş koruma ürünleri de geliştirmektedir. Cildin sürekli olarak güneşin yaşlandırıcı etkilerden korunmasını sağlayan bu ürünler, ülkemiz gibi yıl boyunca uzun süre boyunca doğrudan güneş ışınlarına maruz kalan coğrafyalar için cildinin genç kalmasını isteyen kadınların tercihidir.

Sizin için sağlıklı olan bu ürünleri tercih etmeniz mükemmel çözümler elde etmeniz açısından önemlidir ve Avene güneş koruma serisi bu konuda her yaştan kadının tercih edebileceği en kaliteli, en çok önerilen bir seridir. Avene ürünlerine sitemizde bir tıkla ve çok cazip fiyatlarla sahip olabilirsiniz.